Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zonusz

    tag

    Tudom, nem ide való, de azt is tudom van itt egy-két képzett ács is. Azt is tudom, hogy “barbárság” a kérdésem, de a pénz nagy úr. Szóval a lényeg: száz év környéki gerendázat, rajta ilyen-olyan cserepezés sok pótlás, részben öt éve cserélt. Leginkább Kékes tipusúnak vélem.
    Sajnos ázik. Megpróbálom a csavaros, tekeredett tetőléceket lecserélni és új cserepeket felrakni, de szeretnék páraáteesztő fóliát is feltenni. Tudom a rétegrendet,ez szóba se jöhet, ahhoz a teljes lécecezést, cserepezést le kellene szedni, újra rakni. Ezt sem kifizetni, se megcsinálni nem tudom. Olvastam, hogy a szarufák közé is lehet utólag fóliát tenni. A módszert elolvastam, kivitelezhető, de mi lenne, ha a szarufákra alulról tennék távtartónak cseréplécet és arra raknám - belülröl - a fóliát. Elnézést az idegen kérdésért, remélem nem leszek sem kiátkozva a hozzáértők által, és kizárva a tisztes asztalosok által.
    Amit olvastam: http://www.csaladi-epitesziroda.hu/2013/06/utolagos-tetoteri-folia-beepitesek/
    Köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák