Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • koncsik

    MODERÁTOR

    válasz blakey #69200 üzenetére

    Köszönöm a gyors és bőséges info-t, lehet gondolkozni.
    Van egy Sony mdr-hw700-m ugyan, ami túl.képp 4k HDMI splitter, de szintén nem mai darab, de legalább fejhallgatón van "HD" hang (legalábbis dekódolja).
    Aztán persze a várt TV-n (GZ950) van optikai kimenet, tehát ha a TV-be kötöm a mediaplayer-t közvetlenül, mehet ki valami hang az AV receiver-be. Megnézni jó, amit nagyon szeretnék megtartani, úgyis meglesz előbb utóbb UHD BD lemezen (azon a lejátszón van külön hang/kép HDMI kimenet) - sajnos többszörösen fizetem a kedvenceket (lsd. Matrix trilógia DVD, BD, UHD BD...).
    Ha meg Netflix-en 4k előfizetésre váltok, sok minden azon is megnézhető.

    Szóval marad az X96 Air, mint legjobb ár-érték arányú, ahhoz hogy megkóstoljam a 4k médialejátszást.
    Gondolkodtam melyiket érdemes itt nézelődve, de 20k alatt nekem mindegy, 4/64 GB jöhet, de honnan: Europe (ez 2k-val drágább, mint Germany, Spain (miért vajh?. mindegy) - ha van erre javaslat, azt még nagyon köszönöm.
    Illetve, egy CE telepítés guide-nak is örülnék, de majd rákeresek itt vagy a másik céltopikban... :R :R :R :R

    [ Szerkesztve ]

    Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Új hozzászólás Aktív témák