Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    nagyúr

    válasz junkpod #54370 üzenetére

    Sose írtam, hogy KODI alatt van van HD hang, te is tudod, hogy ez nem spéci Himedia-s KODI, hanem alap, többször volt róla szó már, ez pedig Android-on ennyit tud. A patch a freki váltás kapcsán került szóba, annak az a dolga és én arra vonatkozóan is írtam. (De azt is írtam, hogy a 17-essel már lehet meg lesz oldva a HD hang is alapból, legalábbis van rá esély, hogy most már működik.)

    Szerintem oprendszer és KODI kapcsolati limitáció.-> Természetesen így értettem én is, lásd felül miért, milyen kontextus alapján. (Légyszíves a kötekedési turbó helyett a helyes értelmezés kapcsolót pöccintsd be inkább.)

    Android-os alap KODI (csupa nagybetűvel akkor?! :F :D ), ha úgy tetszik ez a képminőségbeli deficit is "oprendszer + KODI kapcsolati limitáció" (pontosabban ezen a szinten van egyelőre megoldva) a Himedia saját lejátszójával szemben, ahol viszont sokkal jobban van interpretálva az OS-hez és a hardver-hez. Ne értetlenkedj ennyire művien légyszíves.

    Én meg a filmre vagyok kíváncsi első sorban, de nem szeretném ezt túlpörgetni, mert felesleges vita lenne belőle. Mások a filmnézési szokásaink is, én azelőtt szoktam tájékozódnia filmről, még mielőtt kiválasztanám mit nézek (nekem így tűnik logikusnak) és filmnézés közben filmet nézek. Ha annyira érdekel valami részlet annak kapcsán, annak pedig szintén "utána szoktam utána nézni", ez pedig azon a szinten ugyan úgy megtehető a KODI alól. Bár biztos marha jó funkció az is, de speciel nekem annyira nem hiányzik, nem ennek a hiánya miatt fogom lecserélni a Q10 Pro-t az is biztos.

    (#54371) Alfajiri: Nagyon kihagyod a dologból a szoftveres környezet és annak a hardverhez való optimalizációjának kérdését is. A Hardver, a Lejátszó szoftver és OS és ezek kombinációja sem mindegy egyáltalán.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák