Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zol77

    aktív tag

    Üdv!

    Na asszem nekem is sikerült hazavágni a routert. Firmware frissítés volt , 1970-ről 1972 re.
    Szépen fel is ment,de olyan lassú volt minden letöltés a halál idióta sebességmenedzselőtől,hogy inkább úgydöntöttem visszarakom a 1970-et. Na itt be is halt,még félóra múlva is a frissítésnél ált. kikapcs , majd be természetesen power led villog , mondom sebaj, firmware restoratin tool betölt, router ki,restore gomb be, bekapcs , majd firmware upload. De az üzenet mindig az, hogy nem találja az ezközt. Nem adtam fel,mert írta valaki hogy vagy tizedik alaklomra sikerült , hát harmincvalahány próba után feladtam. pingelni lehet, weben természetesen meg nem érem el. Valaki írta a tftp-t , amiről idáig azt se tudtam mi fán terem. irány a google, utána ezzel fel tudtam másolni a firmwaret , legalábbis kiírta hogy az átvitel sikerült, de ugyanúgy villog tovább, és nem engedi a restore toolt se. Valaki tud segíteni valami ötlettel még? meg leírom a tftp-t hogy hogyan használtam, hátha az a rossz, xp van a gépen, onnan indítottam parancssorból a következő képpen :
    tftp -i 192.168.1.1 put c:\WL500gp_1.9.7.0_TW.trx
    ezután átmásolta , de annyi történt,hogy nem villogot tovább,de ugyanúgy elérhetetlen maradt a router. Áramtalanítás után meg ugyanúgy villogott tovább a power led.

    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák