Hirdetés

  • Spyra: nagynyomású, akkus, automata vízipuska

    lo Type-C port, egy töltéssel 2200 lövés, több, mint 2 kg-os súly, automata víz felszívás... Start the epic! :)

  • Elvörösödik az Xperia 1 VI

    ma Újabb kiszivárgott képek, pontosított specifikációk a japán csúcstelefon kapcsán.

  • TopSpin 2K25 teszt

    gp Djokovic nélkül ugyan, de bő évtizedes kihagyást követően visszatért a TopSpin-széria – itt van minden Grand Slam, de vajon a játéknak mekkora esélye van a világelsői címre?

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zol77

    aktív tag

    válasz SonyNex7 #1260 üzenetére

    kb másfél hónapja van meg a tablet z , most már működik az is 5GHz-en. Amikor megvettem,még nem működött,nem tudtam csatlakozni,de az Asus az utolsó előtti gyári fw-ben frissítette a wireless drivereket,azóta semmi gond 5GHz-en se. Ha gyári fw-t használsz,akkor csak 1db droidos torrent managelő app fog működni : EZ
    ha külső hálóról is akarod piszkálni a torrenteket. Belső hálón minden más app oké.
    Ha ez szempont erre is figyelj. Ha tomato-t használsz,ott természetesen bármelyiket használhatod,én eleinte a
    Transdroidot használtam,de később váltottam a Remote Transmissionra.

    Ha gyári fw-nél maradsz,van még egy jó kis app, Asus AiCloud , ha engedélyezed a routeren a felhő megosztást,akkor külső hálóról eléred a hdd tartalmát,meg a routeren lévő pc-ket is,akár filmet is tudsz nézni az otthoni hdd-ről,ha nyaralsz valahol. Nekem itthon 3MBit-es a feltöltésem,ez már elég a folyamatos divix streameléshez.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák