Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oalex

    senior tag

    válasz Laca 012 #19 üzenetére

    Szóval mint tegnap beszámoltam róla, kis festékhibával érkezett a router csináltam is róla képet illetve amíg Ipon-ék nem válaszolnak, addig nem is szándékozom szétszedni..
    távolabbról
    közeli

    Hát ezt nem hiszem el!!

    Mennyi az esélye, hogy a bluechip-nép rá sozák Laca (ipon-nál vásárolt és már vissza küldöt) karcolt/egyszer szétszedet (használt) használt gépét? 0.000001% De mégis sikerült!

    Sajnos siettem a boltban, de már gyanus volt, hogy volt be fóliázva. Az egyik piros lámpánál pedig nem bírtam ki hogy rá nézzek (én hülye, miért nem a boltba tettem azt). Erre látom, hogy ez bizony már egyszer ki lett csomagolva. Tűzetesebb átvizsgálást követön felfedezem a karcot/festék lekopást.

    Sos hivon a boltot, erre meg nyugtatnak, hogy holnap hoznak origit addig nyugodtan próbálja ki és holnap ki cserélik. Nem az Ö hibájuk volt ma reggel rendelték a nagykertől.

    Most haza értem és gyorsan meg néztem Laca képeit és természetesen ugyan az a sérülés és pont ugyan ott. Egészen biztos, hogy ugyan az a készülék.

    Persze sok apró jel van még, CD-n friss új lenyomatok, táp kábel újra kötegelve. stb.

    Hogy mekkora pofája van a nagykernek, hogy simán oda adnak valakinek egy refurbished origi árrán. :W :W

    [ Szerkesztve ]

    !!!Légy jó mindhalálig!!!

Új hozzászólás Aktív témák