Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NFree

    addikt

    válasz maflame #3294 üzenetére

    Szia látom neked dlx lapod van azért egy kicsit más mint a sima több lehetöség van benne
    Nos én így állítgatnám :

    CPU Voltage: 1,29375v Ennél adnék neki egy kicsit többet, elmehetsz nyugodtan ha kell 1.42v ig (de nem hinném hogy ehez az órajelhez kellene később Írom miért:)
    CPU GTL Voltage ref. (0/2): AUTO ezt a két beállítást nem értem de ha keresgélsz itt a topikba
    CPU GTL Voltage ref. (1/3): AUTO akkor egy srác szépen leírta mik is ezek és, hogy kell belőni.
    CPU PLL Voltage: AUTO ne hagyd auton nállam 1.5v q66 al
    FSB Term. Voltage: AUTO ezt szerintem már lehet piszkálni 1.36v-1.40v ig
    DRAM Voltage: 2,08v annyit adj neki amennyi a gyári érték + számolj még hozzá 0.08v ot, ha tunyigolsz esetleg akkor adj 0.1 v al többet mint a gyári érték
    NB Voltage: 1,26v nekem is hasonló értéken üzemel
    NB GTL Reference: AUTO nem toom
    SB Voltage: AUTO daj neki 1.2v ot akkor érdemes asszem emelni ha ramból 4 modul van a gépbe
    PCIE SATA Voltage: AUTO hagyhatod

    Load Line Calibr.: AUTO ez bármennyire is szép, hogy nics dropp ,de sajna kell úgyhogy disabled, had droppoljon csak kb 0.8-1v ot droppol az én lapom ennyit számolj hozzá a CPU Voltage hoz .Ezzel kapcsolatban is született egy cikk érdemes átnyálazni, habár egy kicsit száraz aki nem ért hozzá (én is ide tartozom)
    Sok sikert remélem segítettem

    vga

Új hozzászólás Aktív témák