Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • V2L

    csendes tag

    Nekem egy olyan kérdésem lenne hogy ilyenkor mi van ?

    3072MB(2GB+1GB), DDR-II (667MHz), max. 4 GB + 1GB Intel Turbo Memory

    ilyenkor lehet még bővíteni egy 2GB-os rammal ? vagy már nem bírná el, esetleg nem férne be?

    Előre is köszi a választ , válaszokat!

  • V2L

    csendes tag

    Sziasztok!
    Pár napja vettem egy Asus F3KA-AP067-et. Felraktam a Vistát, majd később bedugtam a fülesem jack dugóját, ment minden szépen, aztán kihúztam és azóta nincs hangom ,ha visszadugom a jack csatlakozót. A laptop hangfala működik és amikor bedugom a jack-et megszakít, és sehol semmi hang. Próbálkoztam windows reinstallal, de minden maradt a régiben.
    Minden hozzászólást, ötletet szívesen várok !

  • V2L

    csendes tag

    válasz Tonyk #6113 üzenetére

    Rámértem multival , de 0 úgyhogy elég valószínű a hardwarees hiba. Marad a fent említett link sajnos ... :) Thanks

  • V2L

    csendes tag

    Sziasztok!

    Leírom kis történetem, hogy jártam az "Asus Quality and Services" -el.

    Az egész a #6112-es kommenttel kezdődött. Kaptam rá segítséget. .. egy link formájában.
    Gondoltam leírom a problémám és segítenek... hát ez a dolguk?!

    Leírtam nekik szépen mindent, nem működik, másik windows felrakása után sem.. multiméteren 0V... Meg mertem említeni nagy hozzánemértésemben, hogy hátha hardware-es a probléma.

    A kedves kollega megfelelőképpen reagált:

    Tisztelt X,Y!
    Próbálta már másik fülhallgatóval is?
    Köszönöm, X,Y

    Oké, acélidegekkel rendelkezek ... leírtam neki még egy levélben, hogy igen próbáltam már 4 féle hangfallal, fülessel, és nem jó. De nem.. eltelt egy hét és még mindig nem érkezett semmi e-mail.. Felhívtam őket.... 10perc kicsöngés után amiért persze fizetni kellett felvette egy kedves úriember és elmondtam neki, hogy mi bánt. Másnapra megvolt az RMA -szám. Persze MO-n nincsen szervíz minek az ? Csehország... oda küldjük.

    Hú hát ennek nagyon örülünk, eljön a csomagszállító feladom... Mindenestül.. Itt követtem el azt a hibát amit 1,5 hónapig tartott korrigálni. A töltőt is feladtam amit ugye csak akkor kell, ha avval is van valami probléma. Eltelik egy hét, megjön a doboz, kinyitom ... Bennevan a laptop..nincs töltő?! wtf ... Felhívom, hogy van egy kis probléma..
    Nagyon kedves ügyfélszolgálat révén :"Írunk nekik egy emailt és azonnal tájékoztatjuk önt, ahogy válaszolnak"
    Oké reméljük a legjobbakat.. egyik haveromnak ugyanilyen töltője volt hát elkértem tőle, megnézzem van-e hang. És jött a varázslat kezdődött a mese.: Egyszer volt aztán meg nemvolt... eltűnt.. ugyanaz a probléma .. / a lapon az állt hogy kicserélték a hibás alkatrészt /. Nagyon örülünk felhívjuk megint, 10perc csöngés megint felveszik, nem tudják mi lehet a probléma, küldjem el megint.. Töltővel van valami? - Írunk nekik egy e-mailt...

    Megint felküldöm visszajön ... Van laptop, van hang , nincs töltő ... / kössz ... van egy kocsid csak nincs benne üzemanyag /

    Eltelt 1 hét , felhívom őket van -e valami ... "hát még nincs semmi , DE írunk egy e-mailt ! "
    Ezután 2 hétig hívogattam őket 2 napos késleltetésekkel.. Ha ennyiszer keresem csak megsürgetik egy kicsit... gondoltam én naív...
    Ezután kicsit komolyabbra vettem, az egyik még akkor írt egy levelet a cseheknek miközbe beszéltünk... Megkérdeztem, hogy mikorra várhatok értesítést, és, hogy mennyi esély van rá, hogy valaha még látom a töltőmet. a válasz: "Elég nagy valószínűséggel kapja meg a választ ,de a töltőt nem hiszem hogy visszakapja"

    Milyen egyenes ! így 1 hónap után. .. . Persze emailt nem kaptam ... mily meglepő !

    Hát legyen .. megkérdeztem tőle hol tudok beszerezni töltőt és mennyiért ..
    "Próbálkozzon a pcx-nél és kb 18000be kerül .."

    Próbálkozok... elmentem a pcx-be.. segítőkész fiatal srác mondja, hogy nincsen .. "Az asus mindig ideküldi az embereket" Nincs tőltő , hol találhatok ?! Elmentem még 4 boltba.. egyikbe se volt 90Wos Asus töltő. még rendelésre sem!. Az 5.ikben találtam 1et amit 1hétre rá már a kezembe tartottam 18850 Ft- ért :D

    Noname töltőt tudhattam volna venni minden másodikban, de mondom nem szórakozok egy laptoppal.

    Összeszámoltam a telefon díjat, összeadtam a töltőével : 23000-re jött ki .

    Szóval Asus Quality and Services.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés