Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cs.zs.

    addikt

    válasz bodorjanos #36966 üzenetére

    A 2020 májusban vásárolt S532FL Asus Vivobook S15 [kép] is merült, ha alvásban volt (és melegedett is). Ott próbáltam először laptopot altatni - és utoljára. Hamar rászoktam a hibernálásra, és azóta is az megy. Kanóc kihúz, fedél lehajt, ez 1 mp. Később amikor megnyomom a power gombot, ugyanonnan folytatom, ugyanolyan töltöttséggel.
    Nem is vacakolok ilyesmivel, hogy S0 vagy S1, nem is érdekel, mert nekem nem opció az altatás.

    Ebben a mostaniban is H-s proci van, sőt a családunk mind a 4 laptopjában.

    Való igaz, hogy a ram tartalma kiíródik az SSD-re, és ezzel rontod a TBW-t, de ez annyira minimális, hogy említésre sem méltó. Egy átlagos 512GB SSD 200-300 TB adatot tud hibamentesen tárolni, egy 1 TB-os ennek a dupláját. 7 hónapos ez a gép, 4,53 TB-nál járok.
    Tehát ha így folytatom, 70 hónap = 45 TB ?? pff most aztán besz.rtam... [kép]
    210 nap alatt csak 78 napnyi üzemidő ment bele?? Azaz csak napi 8-9 órát megy?? Ezen sürgősen változtatni kell..!! :))
    De még ha el is kezdenék 0-24-ig torrentezni, egy 30-40.000 Ft-os SSD vélhetően nem lesz akadály egy sokszázezres gépnél...

    [ Szerkesztve ]

    ...itt kérem mindenki!

Új hozzászólás Aktív témák