Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HoaryFox

    őstag

    válasz Mobil87 #19205 üzenetére

    Hát nem egy Best Buy... :U

    "A wikipedia nem tudományos lexikon, hanem egy multiplayer módú notepad." by Pikari

  • dobragab

    addikt

    válasz Mobil87 #19205 üzenetére

    Nekem nagyon hasonló van, szintén X550LB-XO114D. Színtiszta műanyag az egész, bár a minőségibb fajtából. Negatívum: a billentyűzet a kelleténél kicsit erősebb nyomás hatására hangosan dobog, gondolom, az alátámasztás hiánya miatt. Játékra a 740M már alapszinten alkalmas, pl. BF3 High-on is élvezhető vele. (35 fps körüli.) A 4010U-t kicsit kevésnek érzem, bár a 740M alá nem kell (szerintem) 4200U-nál erősebb CPU, úgyis videokártya-limit lesz.

    (#19211) Simi37

    Ebben a kategóriában minden 740M-es kártyán 64 bites a Bus Width, a drágábbak között már van 128 bites, de annyiért meg már normális videokártyát lehet venni. (850M, 750M, esetleg kifutó 8870M v 8850M.) Alternatíva lehet a 8750M, de az némileg drágább, és (ahogy utánaolvastam) gyengébb is.

    Senkinek se szokták ajánlani, én mégis ezt teszem. Ha ilyen 740M-ed van, és játszani is szeretnél rajta, húzz rajta. NvidiaInspector-t javaslom, meg a hőmérsékletek szoros felügyeletét, bár az enyémnek egész jó a hűtése, sose érte el a 70°-ot. GPU órajelét ne piszkáld, nem segít semmit, és a chipnek se tesz jót. A videomemória órajelét viszont piszkálhatod. Én +200 MHz-en használom játékra, kb. 230-240-ig bírja. Kábé 20-25%-ot jelent játékoknál, az azért nem mindegy, hogy ~50 FPS, vagy fix 60. Sokat tud dobni az élményen.

    (#19210) mediumgecso

    Bad sectoros lett a vinyód? Érdekes... az én ugyanolyan gépem bő egy hetes, rendszermeghajtónak SSD-t használok, és a Windows talált rajta egy bad sector-t, amit nem sikerült javítania, mivel nem volt több szabad sector... Az újraindításonkénti vizsgálatot registry-ből lőttem ki, ami nem jó jel. Neked mik voltak a tünetek?

    Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

Új hozzászólás Aktív témák