Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cyrin

    addikt

    válasz kirby76 #1808 üzenetére

    igen, ez szokott lenni az általános dilemma. Én is túl vagyok ezen, Végül 1000H lett, fél éve használom, és nem bántam meg, nagyon jól összerakott gép, örülök, hogy végül ezt választottam. A tesztek gyakran írnak rossz billentyűzetről, ez egyszerűen már nálam sem volt igaz, bár a windé alig észrevehetően, de jobb, az Asus esetében pedig a zsanér jobban tart. Az esztétikán kívül sztem az akkuidő a döntő a kettő közt. Könnyen bővíthető (RAM, HDD, SSD)

  • #35723520

    törölt tag

    válasz kirby76 #1808 üzenetére

    Én Msi Winddel kezdtem a netbook-os "pályámat" (pontosabban Eee 701-el, de ez lényegtelen) és mindaddig nagyon elégedett voltam vele, amíg egyszer csak el nem kezdett "kerrogni" benne valami! Először a merevlemezre gyanakodtam és vettem egy 30Gb-os ssd-t, de ugyanazt a hangot adta! (persze nem folyamatosan, hanem bizonyos időközönként és rövid ideig). Nem értettem, mitől van?
    Hála a Prohardver-es fórumnak, találtam egy hozzászólást, ahol leírták, hogy sokaknak ez volt a problémája. Azt a megoldást ajánlották, hogy meg kell olajozni a ventillátor tengelyét, mert az okozza a hangot. Levettem a hátlapot (itt jegyezném meg, hogy az Msi-nél ez garanciavesztéssel jár!) és egy csepp olaj megoldotta a problémát!
    (Sajnos két hónap múlva ismét olajozni kellett, így túladtam rajta!)
    Az Asus 1000H-nál semmi negatívumot nem tudok említeni, sőt!
    -hosszú üzemidő (bekapcsolt wlannal is több,, mint 5óra!!!!)
    -halk működés (főleg ssd merevlemezzel!)
    -masszívabb zsanérok (szerintem szebb is!)
    -állítható képernyőfelbontás
    -hdd és memóriacsere garanciavesztés nélkül (nincs matricás csavar!)
    -személyre szabható gyorsgombok, stb.
    Ezek a lényegi különbségek a Wind és az Eee 1000H között. Szerintem az Asus jobb vétel, tekintettel arra, hogy hardveresen szinte teljesen ugyanaz mindkettő! :)

Új hozzászólás Aktív témák