Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szacsee

    nagyúr

    válasz mcwolf79 #682 üzenetére

    Köszi!
    1-2 topiklátogatónak láttam a cuccai között ilyen ramot extreme 4-el, illetve p67pro3-ban is jól szuperál, elvileg mennie kell majd vele.... csak a QVL elég szűkszavú.

    pappi77: Axtu nélkül is csinálja mindkét csatlakozónál? Level 4-5 körül milyen fordulaton pörgetné? Biosban is be van lőve? Egyszer másik gyártó lapjánál ősöket emlegettem, de rájöttem user error volt, mert a chasis fan-t szabályoztam proci helyett.
    Giga P45-ös deszkák meg XMP bekapcsolásával megkergültek ami a proci ventilátor vezérlését illeti.
    Target temp-et 50°C alá ne lődd be, mert légnél előfordulhat, hogy hamar ugrik a hőfok azért teker maxon. Jól felfekszik a procin a hűtő? Ha az egyik lefogató kiugrik akkor szokott terhelve nagyon megugrani a hőfok.... amúgy egy aida temp monitor képet belinkelhetnél ide.
    Idle-Load átmenetről... :K
    Ha minden megvolt, akkor áramtalanítsd a gépet, cmos reset és elem kivesz. 5 percig várj, utána jumper levesz, elem visszarak. Áram alá helyezed a gépet és biosban nyoms egy load default-ot és utána beállítod.... hátha csak ideiglenesen megkergült a bios, igaz ez elég ritka és szintén giga lapoknál szokott csak általános lenni, vagy sok sikertelen OC kisérlet után.

Új hozzászólás Aktív témák