Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt1224

    csendes tag

    Sziasztok!

    Valakinek van tapasztalata a 890GX Extereme 4-el? Ilyet tervezünk venni egy ismerősömnek főleg az előlapi usb 3 kivezetés miatt. (én már megvárom a am3+-ot) Régen elég sok rosszat hallottam Asrock lapokról, most mintha a lap híre megváltozóban lenne. Hosszabb távra terzvezzük ezt az alaplapot, kb 3-4 évig maradna, ezért is fontos lenne hogy hosszú ideig megbízható legyen. Sokat gondolkodtam az Asus 785 TD V Evo lapon is. Az is tökéletesen megfelelne jelenleg és talán jobb a bizodalmam is benne, de nincs az usb 3nak előlapi kivezetési lehetősége se sata3 nincs. Az integrált vga mondjuk nem sokat osztana hogy hd 4200 vagy 4290, úgyis lenne bele rakva diszkrét vga (későbbiekben). Igazából a legfőbb indok amiért ezt az Asrock lapot néztam az az előlapi usb 3 kivezetés és még előlapi panelt is adnak. Nem szeretné a sarokból kihuzogatni a gépet azért hogy hátulra bedugja a pendriveot, az előrevezetés kábellel meg nem tul szép megoldás. Jelenleg nem is fontos az usb 3, de mivel hosszabb távra tervezünk ezért jó lenne ha lenne. Szóval a lényeg az lenne, hogy lehet bízni ebben az Asrock lapban, hogy problémamentesen elmegy 3-4 évet?

    Előre is köszönöm a válaszokat!

Új hozzászólás Aktív témák