Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zzolika

    aktív tag

    Én is hasonló választ kaptam az Asrock Support-tól:
    The nVidia 8800GT PCIE VGA card is GEN2 mode VGA card. Unfortunately VIA PT880 PRO/Ultra chipset does not support GEN2 mode VGA card. The only solution is to set 8800GT PCIE VGA card to GEN1 mode. We have tested ASUS 8800GT PCIE VGA card. After flashing GEN1 mode BIOS for ASUS 8800GT, it works fine on PT880 PRO/Ultra chipset motherboard. If you want to use 8800GT PCIE card, please contact VGA card vender to get the VGA BIOS with GEN1 mode for your 8800GT PCIE VGA card first.
    A 8800GT tehát csak módosított biossal mûködik ebben a lapban.
    - Honnan lehet ilyen ilyen módosított Biost szerezni? Az új Nibitor-ban (3.5b) úgy láttam már átállítható a PCI GEN (nem próbáltam, még nincs ilyen kártyám).
    - Hogy tudom a régi Biost kiolvasni, módosítani, az újat rátenni, ha be sem indul vele ez a lap? (Nincs másik pci-express 2.0 lap kéznél amivel beindul és átflesselhetném.)
    - A Bios átírása nem jár garanciavesztéssel? Egy ilyen árú kártyával nem szívesen kockáztatnák.
    Az új ATI HD38xx kártyákra még rosszabb választ adtak:
    So far, this motherboard does not support ATi 3850 and 3870. ATi is now checking this issue. If the problem is solved, we will put the card on our support list.
    Pedig külföldi fórumon azt olvastam, hogy az új ATI kártyák mennek ebben a lapban.
    Van valakinek biztos tapasztalata/infoja hogy ezek az új kátyák mennek-e (vagy mit kell trükközni hogy rábírjuk õket) ebben a lapban?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák