Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • weres78

    senior tag

    válasz Dewri #415 üzenetére

    Azt nem értem, ha "ezerszer játszott PvE pályákon, ezerszer kilőtt botok ellen", akkor mi lett most a gond, ami eddig nem volt?
    "A páncélzat leírásánál olvastam a szorzókról, onnan van ez a szám."
    És ott sem olvashattál olyat, hogy az egész oldalán olyan vastag a páncél, mert nem egy egyenletes páncéllemezből készül az egész oldala. Azt értsd meg, hogy van ahol annyi, van ahol több, van ahol kevesebb. A játék pedig az adott ponton számol, ahol a találatot elérted, elszenvedted.

    "A botok annyiban csalnak, hogy semmi szűkülés nincs náluk, ezt már rég észrevettem, de az átütés/páncél értékek rájuk is kell, hogy vonatkozzanak"
    És annyiban, hogy automatikusan képesek beütni a gyenge pontot a tankodon valamilyen eséllyel. Ahogy Te is, én is képesek vagyunk gyenge pontot lőni valamilyen eséllyel. Lőttem már PVP csatában kb háromszáz méterről MBT70-nek kukucskálót és négyszáz körüli sebzést MBT70-emmel, menet közben. Gondolom ez a következő száz kisérletből egyszer sem sikerülne. RNG.
    A moboknál pedig ahogy Zsolt72 is írja, különböző szintűek vannak, különböző "tudással". Van amelyik jobban megrépáz, van amelyik kevésbé.

    "De fogadjuk el, hogy a botok valóban csalnak és isten módban játszik tier6 fölött a nagy részük"
    Én nem mondtam, hogy Isten módban játszanának. Akkor ugye a fent említett 90% win rate hogyan is jöhetne össze? Szerinted nincs itt egy kis ellentmondás?

    "Viszont PvP-ben is ugyanez a helyzet, írtam korábban, hogy ott sem ütöm át az Abramsot, ami viszont szemből simán bont, holott az értékek szerint nem kéne neki!"
    Nagyon jó az Abrams, és nagyon jó a többi is, ha olyannal állsz szemben aki nem tudja mit kell csinálni vele. Minden tankot be lehet lőni szemből is. Kétségtelen, hogy van amit könyebb, és van amit nehezedd. At Abrams szerintem nem nehezebb, mint a Challenger. Ha megcélzod a gyenge pontot, oda megy a lövedék, akkor sebez. Ha nem akkor nem. És nem a játék a hibás, ha soha nem oda lő valaki, ahová kellene. Adott esetben az Abrams tudta mit lőjjön a tankodon, Te nem tudod mit lőjj az övén. Nyilván a játék a hülye, hiszen "a játékban 50% az esély bármire, a "vagy átmegy vagy nem, vagy sebez vagy nem" szabály érvényesül."

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák