Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ombi5

    őstag

    válasz Djuree #70 üzenetére

    Ott marad egy hatizsak,es feltudod venni belole a cumodat 15 percig,ha megtalalod.

  • Assimilator

    őstag

    válasz Djuree #70 üzenetére

    Szerintem a PVE kb. ugyanolyan, mint PC-n. Viszont a PVP a csalok hianyaban biztosan sokkal jobb.

  • Assimilator

    őstag

    válasz Djuree #73 üzenetére

    Nem tudom mennyit jatszottal vele.
    Nekem van benne 519 oram es en is hasonloan velekedek: "az alapotlet baromi jo".
    A gond csak az, hogy itt veget is ert a dolog.
    A szemelyes velemenyem az, hogy modok nelkul borzasztoan idogyilkos es faraszto.
    Viszont a frissitesek gyakran szettoljak a modok mukodeset, aminek helyrehozatala gyakran teljes adatvesztessel jar. Na mar ha volt pl. egy bazisod amit 1-2 heten at epitettel es az 1 szemvillanas alatt eltunik, kisse merges leszel.
    A fejlesztok pedig beletoljak az arcodba a fizetos DLC egy Early Access jatekhoz, amiben meg az alapdolgokkal is boven lenne mit csinalni. Boven tele van hianyossagokkal.

    Az egesz jatek milyenseget a legjobban a proceduralis terkepkeszites funkcio irja lesz.
    Minden parameters beallitasz, hogy milyen legyen a palya, mar ezzel eleg sokat el lehet bibelodni. Majd rakattintasz a generalas gombra es a gep elkezd dolgozni. Kesziti neked a palyat. A kesz palya lattan sirhatnekod tamad, mert nem nez ki jobban palya, texturak, mint egy lelkes de nem tul ugyes modder palyaja. Terkep nincs, nem is volt.
    De ha figyelmes voltal, akkor eddig a pontig pusztan beteges perverziodnak koszonhetoen jutottal el.
    Mert meg a parameterezo ablakban jol lathatoan ki van irva, hogy a generalo funkcio erosen beta, szoval barmelyik frissitesnek ugorhat a palyad a kukaba, rajta mindennel amit epitettel/tettel.

    Ha szeretsz fapadosan jatszani, minden ertelmi logikat nelkulozo felszerelesekkel szaladgalni es/vagy nem banod, hogy 1-2 hetente mindent nullarol kell kezdeni. Elvezed ha mindent 10x lassabban epithetsz meg. Akkor ezt neked talaltal ki.
    Ha tobb igenyed van, keress mast.

  • Assimilator

    őstag

    válasz Djuree #75 üzenetére

    Kicsit mazochista vagyok valoban. :D De egyebkent ez azert van, mert a jatek alapja tenyleg jo es elvezetes tud lenni.
    Probaltam hivatalos szerveren, probaltam egyedi szerveren, egyedi szerveren modokkal, sajat szerveren modokkal. Illetve minden verziot haverokkal.
    A hivatalossal az a jo, hogy allando, nem tunnek el a dolgaid. Viszont minden alaperteken van, ami miatt a fejlodes nagyon lassu, illetve van olyan dinok amiket kb. keptelenseg alapertekek mellett befogni. Vagy eppen meg lehet csinalni, de 6-8 oran keresztul kell a gep mellett ulni es 3-10 percenkent etetni, de persze kozben azert ne oljon meg teged semmi, meg azt se amit be akarsz fogni. Na ez a dzsungel kozepen eleg erdekes tud lenni. :D Ami szinten erdekes, hogy ha egy ideig nem jatszol, akkor ugye rombolhatova valnak a dolgaid mas altal (ja most amugy PVE-rol beszelek), erre egy forgalmasabb szerveren nagyon figyelni szoktak es a dogkeselyuk mar varjak az utolso perceket, hogy leteljenek. Akar hajnalban is. Mert akkor lehet vinni a dinokat, felszereleseket, nyersanyagot. Ami meg onmagaban jo is tud lenni, mert azert jokat lehet zsakmanyolni. Meg a lejmolas orome stb. De amikor osszedol a haz, akkor a vizcsovek kabelek es egyeb apro dolgok nem dolnek ossze es ott maradnak akar 10-20 magasan a levegoben. Na most ha ez egy nagy bazis volt, akkor kb. egy vezetekdzsungel marad hatra. Ami eleg szarul nez ki, foleg a semmiben lebegve. Masreszt, barmikor elmesz a kornyeken, igencsak megdolgoztatja a geped, akar be is szaggat, hogy kirajzolja az osszes csovet.
    A jatekosok pedig nem tartanak ossze. Volt olyan, hogy azert nem tudtam valakivel leboltolni egy dinotojast, mert o buszke volt ra, hogy csak neki van olyan dinoja (6 db is) es nem ad masnak. Pedig amugy az erteke 10x-eset kapta volna....
    Egyedi szerverekkel az a baj, hogy barmikor megszunhetnek szo nelkul. A tulaj gondol egyet es lekapcsolja. Vagy ha a jatek frissult, akkkor ugye a moddolt szerverrel nem lehet jatszani amig a tulaj nem frissiti a modokat is. Akkor lehet orankent csekkolgatni, hogy tortent-e mar valami.
    Sajat szerver jo tud lenni. De penzbe kerul. Foglalkozni kell vele. Illetve lehetoseged lesz adminparancsokra. Na! Ha itt beirtad az elso parancsot, akkor utana nincs megallas. Gyak. szetcsalod a jatekot es teljesen oda van a hangulat.
    Mert adminparanccsal mindent meg lehet szerezni, ami a jatekban van. Dino, nyersanyag, felszereles. stb.
    Csak egy pelda. Epitesz egy acelhazat, tokre haladsz, de 10 falpanel meg kellene. Ekkor "a faszom megy el ercet banyaszni" felkialtassal beirod a "akarok 10 falpanelt" parancsot es problema megoldva.
    Mert egyebkent, rengeteg ido megy el azzal, hogy az ember csinal valamit es nincs belole eleg. Fal, tolteny stb. S akkor lehet ide-oda rohangalni.

    De mondom, van akinek ez bejon. Haveromnak 3132 oraja van a jatekban es tokre nem zavarja, hogy kb. 15 szerveren kellett mar mindent ujrakezdenie. Van ilyen. Bar angol a srac, szoval nem csoda ha egy kicsit zakkant. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák