Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr. 444Hertz

    Arcképgyáros

    válasz Qkackca #48574 üzenetére

    Onion jó lesz, meg az is, amit linkeltél újonnan.

    Ha nagyon szeretnél gundamot, hozhatsz akár fehéret is, csak mondjuk chibi-ben.
    Az a fekete izé, amit hoztál, ott bukott el, hogy az egy ultra ellenfényes ábrázolás egy fehér gundamról (ha jól értelmeztem a rajzot), tehát maga az alapanyag használhatatlan, és itt már mindegy, hogy az a karakter eredetileg fehér vagy fekete.
    Ha pedig fehér gundam, akkor lényegesen el kell térnie a meglévőtől.
    Az, hogy melyik sorozat melyik verziója, milyen fegyverekkel és szárnyakkal, melyik pilóta hanyadik jószága... tök mindegy.
    Lehet, hogy neked mond valamit egy-két apró különbség, de nekem nem.
    Dragonball a legjobb példa erre:
    Én meg tudom különböztetni SSJ2 Gokut, SSJ Gogetát és SSJ Vegitot, de aki nem ismeri a rajzfilmet, annak mindegyik egy izompacsirta állat kék szemekkel és szőke égnek álló tüskés frizulával, kb. ugyanolyan arccal.
    Az alapján pedig nem teszünk különbséget, hogy melyik irányba néz, mert a foglalás karakterre vonatkozik, nem dizájnra.
    A kukac pedig... ha nagyon szeretnéd, megvárhatjuk a capslockos kollégák reakcióit, de ez az Onion lényegesen jobb választás szerintem.

    [ Szerkesztve ]

    Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

Új hozzászólás Aktív témák