Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sesy

    aktív tag

    válasz daninet #2746 üzenetére

    én úgy vagyok vele, hogy van egy szint (építészetileg), ami alá elvből nem megyek ("mediterrán" házat például nem tudok, és nem is akarok tervezni)... meg mint már mondtam úgy "ánblokk" családi házat sem...
    mivel a tisztelt megrendelő egyik első kiadása a tervező, ezért már ott el akar kezdeni spórolni...
    na aki ilyen, azzal nem foglalkozom, menjen oda, ahol megcsinálják neki annyiért!
    ilyenkor (és nem családi ház tervezésről beszélek) megkérdezem, hogy a boltban amikor kenyeret vesz akkor alkudozik-e? nem? na akkor viszontlátásra...

    volt olyan aki közölte, hogy hogy mennyit fizet(ne) érte, 400 nm-es családi házat akart
    azért lett volna vele munka, úgy mindenestől 2 hónap legalább (mire tisztességesen megtervezem, és beadjuk az engtervet...) na kijött, hogy tisztességesen csinálva maradna az általa ajánlott díjból nettó 100 ezer forint havonta... megkérdeztem, hogy ő jó-e abban amit csinál, és mennyit keres vele egy hónapban... itt hagytuk abba a beszélgetést, mert nem értette meg amire céloztam :D

    úgy gondolom, hogy ennél sokkal többet ér a nyugalmam, és ha nem muszáj, akkor ne foglalkozzunk hülyékkel :D

    Born stupid... Try again!

Új hozzászólás Aktív témák