Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #48613632

    törölt tag

    válasz ssgk #8822 üzenetére

    Persze, hogy megy a flame, hiszen ez tény, és vélhetően sokakat idegesít. Valóban nincs olyan játék, amiben normális, skillbased MM lenne, bárki bármit mond. Ez egyedül akkor változna meg, ha az egységsugarú gamerek letennék a cuccot, de ez nem fog megtörténni.

    Látod, nekem is 4000 óra körül belement, mire azt mondtam, hogy na most már tényleg elég.
    Megjegyzem, a rework előtt azért tűrhető volt, és azt hittem, hogy az újításokkal jobb lesz, jobb lett, de tévedtem. Hosszú távon érezhetően rosszabb lett az MM, mint annak előtte volt.

    "Már csak azért is nehéz jól megcsinálni mert nagyon nagy véletlen változó a rendszerben, hogy éppen kinek, hogy megy."

    Szerintem ez az a dolog, amivel változatossá lehetne tenni a meccseket. Persze, értelek, nekem is változó a tudásom, ami erősen hangulat függő, de függ a kipihentségemtől is, meg még ezer más dologtól.
    Ez az, amit az MM nem tud figyelembe venni, és pont ettől nem lennének egyoldalúak a meccsek. Az MM a maga száraz matekjával törekedne arra, hogy azonos tudású playerek kerüljenek egy lobbiba, a +/- eltérést meg az adott szintjük határozná meg. Matematikailag totál működne a dolog, bár tény, hogy sok content creatornak rendes állás után kellene nézni ;]
    Szörnyű probléma.

Új hozzászólás Aktív témák