Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #48613632

    törölt tag

    válasz ssgk #8819 üzenetére

    "Igy hiaba van 100x annyi a tobbi rankbol ha azok 1-5 matchet mennek csak."

    Nyilván sok az igazság abban, amit mondasz, de a játékidőkkel kapcsolatban tévedsz, azt gondolom. Nálunk, a srácok gold/plat szinten vannak a csapatba, mind 1000 óra felett vagyunk. Nekem konkrétan 4000 órám van a játékban. Mindannyian elég régen elértük az 500-as szintet, még az is, akik season 7-ben kezdte.
    Engem ugye bannoltak, az az accom level 1557, a mostani pedig 341. Ennek a szezonnak az elején kezdtem, de ez egy smurf account volt, valahol level 100 alatt.
    A többi állításoddal nem vitatkoznék, de erre rá merem mondani, hogy nem csak játékosszámban, hanem játékidőben is a gold/plat liga magasan felette áll az összes többinek. Azt kell figyelembe venni, hogy a világban a legtöbb játékos átlagos képességű, vagy attól picit eltérő, akármelyik irányba.

  • #48613632

    törölt tag

    válasz ssgk #8819 üzenetére

    De amúgy az MM-el is az ám a helyzet, hogy bonyolultabb elb.szcsizni, mint rendesen megcsinálni.

    Alap felállás, ha azt akarom, hogy egy competitv játékban mindenki jól érezze magát, hogy az azonos statokat eresztem egymásnak, a lehető legkisebb bottleneckkel. Értsd, a cél az 1:1 KD, és/vagy 50/50 winratio.

    Hátránya, a kirívóan jó, és rossz játékosok, nehezen kapnak ellenfelet. A 90+% egységsugarú playerek viszont boldogan lövik egymást akár napi 24 órában, mert nincsenek idegesítően rossz társak, és méginkább idegesítően magasabb tudású ellenfelek.

    A streamerek meg bekaphatják. ;] Épp elég társadalmi szinten elviselni, hogy cirka 7 milliárd átlagember kimagasló jólétben tartja azt a bizonyos "felső tízezret" most ezt be kellett hozni a játékokba is.

    Egyébként, a streamereket sem kell sajnálni, mert ha valóban nem 0.1% a teljes állományhoz képest a létszámuk, akkor azért saját lobbiban is összejönne az a csapat. Más kérdés, hogy a kimagasló eredményről nekik is le kellene mondani, mert ahogyan mondtam is, saját lobbiban nem lőnék meg ők sem. Itt is az 1:1 KD vagy az 50/50 WR lenne a cél.

Új hozzászólás Aktív témák