Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #48613632

    törölt tag

    válasz #48613632 #8804 üzenetére

    Még egy dolog, hogy ezért már külön ne kanyarodjunk el megint.
    Értem a bottleneck lényegét is, hogy kell némi különbség a játékosok miatt, de nem ekkora!
    Ezek óriási különbségek, ennyire nem vagyok sz.r!!!

    Egyrészt, vannak olyan társaim, akik simán felmentek platba, és nem gond a játék velük. Lehet, hogy többet damagelnek, vagy killelnek, de nem kell 5x éleszteniük, meg visszahívniuk, mert ha nem is vagyok akkora penge, de legalább tudok vigyázni magamra, és teszem a dolgom.

    Na most én jelenleg S3 vagyok, és simán vannak bukó meccseim!!!!! Silverbe B+ és olyan miatt, mint amiket fentebb linkeltem.

    A legmagasabb szint valahol G2 alja körül volt, még a régi számítási rendszerben, randomokkal. Jelenleg meg nem enged S3 fölé, egyszerűen van, hogy több meccset bukok egymás után, annyira szar társakat kapok, hogy egyből halnak, mint egy 4 éves gyerek. Oké, az is igaz, hogy kb 2-3 meccset tolok, és addigra már csuma idegből ragequitelek ;]

    Szóval, én a magam részéről átmentem OW-zni, ide már csak akkor jövök, ha haverokkal funolunk premade sqadba. Az még ad vmi élvezetet, de a randomoktól totál kiégtem, és azt hiszem, ez már nem is lesz jobb.

Új hozzászólás Aktív témák