Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    válasz Synthwave #6859 üzenetére

    Nem vagy te sokan? :P

    No, kivégeztem pár elkezdett projectet.

    Genshiken (2)-t ha lassan is, de sikerült befejeznem. Noha 10 pontot nem adnék rá, azért nagyon tetszett. Azért én remélem nem válok ilyenféle... otakuvá. Maradok ember-otaku hibrid, aki csak "kicsit" megszállott. ;] [7/10]

    Sunabouzu. Igazából sejtettem, hogy baromság lesz a vége. De ez annyira az volt, hogy nagyon... összességében tetszett [jobban belegondolva nem is vártam mást], viszont így eléggé nyitott maradt. Gondolom a manga folytatódik, vagy egészen másképp van a sztori, de azért egy folytatás az animéhez simán jöhetne, bár nem nagyon hiszem, hogy valaha is lesz. [7/10]

    Aztán megkukkantottam egy filmet is: Kaze no Tani no Nausicaä. No persze ehhez volt magyar szinkron, így nyilván azt néztem. (Ami amúgy nem is olyan régi, minőségibb 2007-es Mafilm audio-s. Trinity Blood féle szinkron elbújhat mögötte. Egy-két mellékszereplőnek 1-1 mondata volt csak gáz, meg a narrátor az elején, minden más oké volt.) Az anime... hát, nem tudom, lehet meg kéne majd egyszer néznem még egyszer, de így elsőre nem tűnik többnek egy jó mesénél, kis mondanivalóval, aminek szép a vége, ugyanakkor rendkívül hirtelen. A rajz, hát az olyan oldschool, kicsit zavart, hogy a női szereplők többségét tényleg csak a hajuk különböztette meg, egyébként totál egyformák voltak. A sztori túl egyszerű (az eleje kissé unalmas is), szerintem többet is ki lehetett volna hozni az alapötletből. No persze ez nem jelenti azt, hogy nem tetszett, összességében azért egy "jó" plecsnit bőven megérdemel. :)) [7/10]

    Sikerült lecsökkentenem az "éppen nézett"-ek listáját. Maria Holic - Alive felfüggesztve (angolul képtelen vagyok normálisan megérteni, ez hiperbeteg agymenés), így az várat magára. Aztán már csak az éppen futó sorozatok maradtak (Naruto Shp., Bleach, Fairy Tail, Hellsing U., Kiss×Sis), valamint van még 1 befejezni való, a K-On. Ah, most olyan megkönnyebbültnek érzem magam, bátran belekezdhetek egy újabba. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák