Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    válasz bandiras2 #24611 üzenetére

    LoL :C

    Én nem hagytam ki a 25-26-ot, sikeresen kidobtam az életemből 42 percet. Ott ültem, hogy ez most mi a rák volt és beleképzeltem magam a korabeli rajongók szerepébe. "Húú, de király volt ez a 24 rész és most jön a finálé!", "Hát... a 25. epizód csak felvezetése volt az über endingnek, figyeljétek csak meg!", 26. után: "Ez... ez most komoly? MI A F*SZ VOLT EZ?!". Aztán népfelkelés meg minden és eljöve az EoE. Jól indul (heh), aztán bedurvul, a szálak összeérnek, itt van a tetőpont, a nagy ending, a befejezés amire mindenki várt. Pár WTF jelenettől eltekintve odacsapott, letettem a hajam és hajlandó voltam megadni rá 9 pontot az erőltetett vonatkozások és az emlegedett szimbolizmus miatt. De nagyon jó volt. Még az érettségu előtt megnézem újra, kíváncsi vagyok, hogy mennyit fejlődött a japántudásom. Mirai Nikkit is teljesen más volt már nem teljesen kezdőként végignézni, cenzúrázatlanul.

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák