Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz Chris Kiki #748 üzenetére

    Nálam is van de elhiszem.ha senkit nem érdekel. Nagyritkán látok nála egy jó táskát.

    Ja és van egy kis tapasztalat lakó elköltözéssel es gondoltam megosztom veletek.
    Szóval az hogy 5 napig, 10 napig, 2hétig ne beszélj és elmegy az szerinntem full random. Nincs fix.
    Szerintem az történt hogy emberek nem beszéltek a lakójukkal és mikor szólt hogy menne akkor rámondták hogy na ennyi nap kell és megy.
    Persze ezt úgy mondom hogy nem olvastam utána semmilyen wiki-fandom kiokosító oldalon sem.

    És akkor most jön ami nálam történt.
    Vannak lakóim akiket nagyon bírok és el nem engedném semmi pénzért. Minden nap beszelek velük legalább egyszer, meglátogatom őket, adok nekik ajándékot stb. Ennek ellenére is mind megkérdezte legalább egyszer hogy elköltözzön e. Persze nemet mondtam! (Inkább a turnipom rohadjon meg! :D )
    A másik oldal, hogy van egy lakóm akit nem bírok és azt akartam hogy elmenjen de csak annyit csináltam hogy én magamtól nem beszéltem vele.
    De ha jött hogy ad valamit stb akkor hagytam had mondja.
    Most tegnap észrevettem hogy nagyon gondolkodik. Ott volta feje felett a kis felhő és ha közel mentem az rajzolódott ki belőle hogy "looks like you thinking something" (valami ilyesmi).
    Na gondoltam ez már lehet az ami nekem kell. Megvártam a holnapot vagyis a mai napot és megnéztem még mindig azon gondolkodik e. Igen, ugyan az volt. Ekkor már erős volt a gyanúm hogy lépni akar és tényleg így lett.
    Még ő örült hogy sok szerencsét kívánok.
    Szóval az en vegső konklúzióm hogy nincs biztos recept.
    Túrelmesnek kell lenni és menni fog. Aki most megy tegnapelőtt adott egy gesturet előtte pár nappal meg ruhát.
    Lehet fullra ignorálni de szerintem attól sem lesz gyorsabb a folyamat.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Új hozzászólás Aktív témák