Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sisi22

    tag

    válasz zone #34557 üzenetére

    Kétlem, hogy "kifehérítették" volna a statisztikát,

    Londonrol mondta, hogy az utcakep es az adatok nem egyeznek, es arra utalt, ha valaki beixelte, hogy brit allampolgar, es uresen hagyta a borszin es egyeb opcios mezoket, automatikusan feher angol lett belole.
    Nem ellenoriztem, es nem neztem utana, csak jeleztem, hogy nem biztos, hogy otthoniak talalnak ki dolgokat csak ugy.

    Ma kell megtenni a tegnap eltervezetteket.

  • sisi22

    tag

    válasz zone #34557 üzenetére

    Már 2020 vége fele voltak hírek visszaélésekről, amikor elkezdték a cégeknek osztani a pénzeket.

    Hat, sok minden lehetett. Amire en emlekszem, az az, hogy csak akkor kezdtek vele foglalkozni, amikor egy "junior" ugyintezo hiaba jelentette, hogy tobb ezer igenylonel ugyan arra a bankszamlara megy (ment?) a penz, csak akkor kezdtek vele foglalkozni, amikor mar a BBC is tobbszor foglalkozott vele.
    Amugy ott van az emlekezetes terezanyus ugy, amikor boldogan elfogadtak oroszoktol adomanyt a valasztasi kampanyra, es valahogy senki se foglalkozott azzal, hogy - nyilvan egeszen mas - oroszok milliardokat loptak el britektol mobiltelefonos es mas lenyulasokkal. Majd amikor nyilvanvalova valt, hogy az egyik nagy bank fedezte oket, a bank egyszeruen athelyezte a szekhelyet egy azsiai orszagba, hogy elkerulje a nyomozast es felelossegre vonast es az egeszet a brekshitre fogtak.
    En akkor dobbentem le, amikor a sorok kozott olvasva rajottem, hogy bankok milyen gordulekenyen tudjak fedezni a bunozest, egyszeru adminisztracios megoldasokkal operalva.

    Azt meg külön öröm látni, milyen jól elvannak a "menekültek" a hotelekben, havi 3800 font költséggel, miközben a legtöbb dolgozó ember nem keres annyit.

    Na igen, az ilyen ugyekbol Temzet lehetne rekeszteni, "echte British" megoldasok.

    [ Szerkesztve ]

    Ma kell megtenni a tegnap eltervezetteket.

Új hozzászólás Aktív témák