Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • instantwater

    addikt

    válasz Snoop-y #28394 üzenetére

    Értem, köszi.

    Úgy hallottam kell tudni olyanokat, mint hogy mikor, hol, ki mit csinált az angol történelemben.

    Mi volt a legnehezebb az egész procedúrában? Úgy tudom kell külön nyelvvizsgát tenni, bár nem lehet olyan vészes, mert van már egy és évek óta UK ban élek.

    Érdekelne, hogy mik lehetnek a buktatók, mert nem egy olcsó dolog, és gondolom időben sem kevés, hiszen az államigazgatás malmai lassan őrölnek, és biztosan kérnek egy csomó papírt is.

    Mi volt a fő célja a megszerzésnek? Hogy UKben maradhassatok, vagy az hogy legyen egy második útleveletek is?

    A Brexit miatt a szememben kicsit leértékelődött a UK passport, de világszinten bizonyára Brexxittől függetlenül sokkal jobb, mint a magyar.

  • instantwater

    addikt

    válasz Snoop-y #28394 üzenetére

    Sikerült a Life in the UK teszt.

    Abszolút igazad van, az éles tesztben máshogy vannak feltéve a kérdések, és olyan kérdés is jött, ami a tesztben soha, és olyan nem jött ami a tesztben százszor.
    Mivel az eredmény csak annyi, hogy megfelelt, nem tudni, hogy mit rontottam el, de hibahatáron belül voltam ezek szerint.

    Volt kis kis izgulás amikor ismeretlen kérdések jöttek szembe, de végül csak sikerült.
    Most már én is javasolnám a könyv megvételét és elolvasását, mert szerintem csak a szerencsén múlt.

    Az appban a mock examon átmentem 30x zsinórban. A valós teszten voltak meglepetések.

    Az izgalom fokozása érdekében még a tesztprogram is eldobálta a kapcsolatot a szerverrel minden ötödik kérdés után. Fun, fun, fun.

    Azért a teljes átvilágítás, meg mindent szekrénybe záratás kicsit meredek, de megértem, hogy sokan próbálnak csalni, ezért van rá szükség.

Új hozzászólás Aktív témák