Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kapcs-ford

    őstag

    válasz PaladiN #206 üzenetére

    ejha, nem gondoltam volna hogy félreérted és még a vizet is felkapod.:((( :F
    Azért írtam hogy ne hasonlítsuk budapesthez mert semmi értelme. Két külön világ kb. 20év különbséggel. Igen is vannak jó dolgok ott is és amott is szóval ezt teljesen értelmetlen magyarázni.
    Attól hogy még segítőkész volt veled az a hölgy és elvitt ide vagy oda attól még nem lehet általánosítani azt hogy angliában az emberek milyen rendesek stb.. Mindenütt vannak rendes és kevésbé rendes emberek is. Pl. Budapesten mikor a térképet bámultam akkor hozzám is odajött egy idős hölgy és segített. etc..

    ''A masik fele a dolgonak hogy mar bocs de mintha epp spanyolhonban mukodne egy igencsak kemeny .... szervezet akik ''csunya'' dolgokat kovetnek el. Arra a kornyekre sem vonatkozik akkor a peldad?''

    Na ezt meg végképp nem értem. milyen kemény szervezet? és ami csak itt működik?:O
    És ez meg hogy jön most ide?? Mit gondolsz te azt hogy az a szervezet itt van velünk az utcán és követ mindenkit vagy mi?
    Kérlek nézz már körül kicsit jobban ott angliában hogy ott mi a helyzet.....


    ;)

    [Szerkesztve]

    Aláírás

Új hozzászólás Aktív témák