Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Viszlát

    addikt

    válasz eszgé100 #12967 üzenetére

    Fogalmam sincs, nekem személyesen javasolta az ügyintéző ezt a módot. Első körben én is az online igényléssel próbálkoztam, küldtek egy tájékoztató csomagot meg egy levelet, hogy azonosítás céljából menjek be valamelyik fiókba, ahol közölte velem az úriember, hogy proof of address nélkül nem fog menni. Erre én elmeséltem neki, hogy nemrég költöztem ki, rokonok albérletében lakom, munkát keresek, de kelleni fog a számla a munkáltatónak, mégis mit lehet ilyen esetben tenni. Ekkor mondta, hogy ha van ismerősöm akinek már egy hónapnál régebben van a Lloyds-nál számlája (tulajdonképpen érkezett már utalás rá neki), akkor ő be tud ajánlani a bankhoz mint meglévő ügyfél. Így is lett, másnap bementünk unokasógorommal és egy másik ügyintézőt kaptunk, elmondtam neki, hogy mit mondott a kollégája, sűrűn bólogatott, elkérte az unokasógor bankkártyáját, leellenőrizte a számláját, aztán ő mehetett is, velem meg megcsinálta a saját számlámat, rendes Classic számla, semmi korlátozás vagy ilyesmi.

    Ahogy írtam Tiger-nek, mindez a lentebb linkelt bankfiókban történt, július elején.

    "How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

Új hozzászólás Aktív témák