Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vizirider

    tag

    válasz Balinov #10240 üzenetére

    HA bal lábbal kelt fel, akkor jön a problem. a linkelt cikkben, és főleg a kommentekben látszik, hogy mennyire gumijogszabály. szóval az van, hogy hiába az angol jogsi, meg az angol saját kocsi, neked az út szélén kell bizonyítanod, hogy életvitelszerűen kint élsz.
    jogi nonszensz az egész szokás szerint, mert hitelesített fordítás, kinti iratok meg munkaszerződés kell nekik (és aztán mi van ha mérlegel a rendőr?!). káosz az egész de a lényeg annyi: ha rossz helyen rossz rendőrt fogtál ki, lefoglalja a verdát azt mész ahogy akarsz. aztán majd egyszer kiderül hogy igazad van, csak ugye nem az a célod hogy gondot okozz magadnak. pillanatnyilag 1 megoldás van amire a rendőr nem tud mit lépni: leadod a magyar lakcímed / személyidet. akkor nincs gond.
    egyébként az EU-tól kezdve az alkotmányig mindennel szembe megy ez az okos törvény.
    de hát itt szabadságharc van, és értsék meg hogy nekünk nem kell a máshol bevált módszer, tudunk mi sokkal sz@rabbat is alkotni, hiszen tehetséges nép vagyunk !

    és az egészben az vicc, hogy igazából a kocsi lakhelye lenne a lényeg, hiszen ha én mint magyar veszek USA-ban egy kocsit amit évente 1 hónapig a nyaralásomra használok ott kint, egyébként meg garázsban áll,mert itthon élek, akkor ugye arra nem magyar rendszám kell.............

    [ Szerkesztve ]

    Chuck Norrisnak egy medvebőr van a nappalijában. a medve nem döglött, csak nem mer elmenni......

  • vizirider

    tag

    válasz Balinov #10240 üzenetére

    bocsi már többet erről nem írok ígérem !

    tehát a hozzáállást próbálom meg elmondani.
    magyar vagy -> tehát hazudsz.
    kinti jogsid van -> ügyes trükk, kimentél fapadossal turistának, kértél egy jogsit azt vagizol vele itthon
    kinti rendszámú kocsid van -> lopod az adót, és még olcsóbban is vettél kocsit vagánykodni
    nyilván itthon élsz, hiszen itt igazoltatlak mint rendőr, na erre mit válaszolsz?!
    1 igen ->tehát jogos hogy megszívatlak
    2 nem -> mondom hogy hazudsz különben én nem igazoltathatnálak a klauzál utcában, mert ott a magyar rendőrök dolgoznak, és ha te nem ott élsz akkor én meg nem magyar rendőr vagyok, de mivel én magyar vagyok és ott igazoltatlak, logikus hogy itthon élsz
    és egy egyszerű bizonyítás-> hülye vagy?
    1 igen -> látom hiszen itthon akarod nekem előadni hogy kint élsz? ha kint élnél nem lennél itthon
    2 nem -> dehogynem, ha nem lennél akkor tudnád hogy rendőr előtt nem fényezed magad, okos........

    nah ha ezt a magyar hozzáállást sikerül felidéznem benned, rögtön megérted az egész mizériát, és azt hogy a lényeg hogy te ebből jól ne gyere ki. ennyi semmi több.

    [ Szerkesztve ]

    Chuck Norrisnak egy medvebőr van a nappalijában. a medve nem döglött, csak nem mer elmenni......

Új hozzászólás Aktív témák