Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fojtviki

    senior tag

    válasz instantwater #34239 üzenetére

    Gondolom ugy ertette az alig 100 felettet, hogy alig 100 ezer felett. Nekem meg 2019 Oktobereben meg kellett csinalni, a munkahely kerte. Parom mas, o egy honappal a turelmi ido lejarata utan kerte. Valami 2 nap utan meg is kapta, nekem valami 2 hetbe telt :DDD

    Apollyon: koszonom neked is. Parom megy vissza ebben a honapban, en Oktober-November elott nem tudok semmikeppen. En szerettem ott lenni, igazabol nem miattam jottunk haza. Multkoraban leirtam, hogy a terv, hogy 6-7 honap kint, 5-6 honap itthon :R

    Vaze: multkor kerdezni akartam, hogy CPC-nel van mar rendes vizsga? Furcsalta parom, regebben elvileg nem volt :DDD Amugy o itthon megcsinalta, nezegettem de szamomra eleg Kinai volt es itt van vizsga:) 3x40 pont a GKI felujiton. Ha meg nem volt GKI soha, akkor szimulator is van, es varosi vezetes is :D A cerna ott szakadt el, hogy ez a felujito 90ezer forintba kerul es ahova menni akart dolgozni, ott kozoltek, hogy kell emelo hatfal vizsga is 80-ert! Probanapon derult ki. A munka hajnal 3-tol delutan 3-4-5 oraig tartott, es meg a szemetet is el kellett hordani a boltokbol:) Mindezt 300000Ft nettoert :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák