Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jonnyjoker01

    veterán

    válasz CactuS #35987 üzenetére

    Szerk: kicsit hosszúra sikeredett, de remélem segít (akár másoknak is) :W:DDD

    Attól függ mit szeretnél elérni. Nincs olyan, hogy legjobb fejlődési mód, eléggé szabad a játék és úgy felődhetsz, ahogy akarsz. Akár kitakaríthatod az egész várost mielőtt nekiesnél a fő küldetéseknek:DDD De amúgy én azt ajánlanám, hogy eleinte a fő sztorira fókuszálj és közben csinálj mindenfélét amit tudsz párhuzamosan és ha valamire kifejezetten szükséged van akkor a lenti módon szerezd meg őket. Amit mindenképp ajánlok az az összes alap fűtípus feloldása minél hamarabb, legalulra beszúrtam a recepteket.

    Én a hempire cup köré szoktam építeni, felkészülési fázisban Task farmolás gyémántért és epic bud-okért (tökéletes öntözés és strain vagy family specifikus taskok), kupa közben Weeds on Wheels feladatok teljesítése a bónusz ládákért, ami saját budokat ad hogy minél tovább lehessen fejleszteni, feljebb jutni a ranglétrán. Mindeközben csinálom a fő sztori küldetéseket (mert általában idő kell a WoW feladatoknak) és a deliveryket (a különböző karakterek feladatait).

    Néhány univerzális "farmolási mód" attól függően, hogy éppen mi kell:

    Pénz: Weeds on Wheels és desszertek vagy termékek gyártása és eladása a dispensary-ban, hempire cup magasabb pozíció becélzása. Dispensaryhoz: tapasztalatból az ár csak abban számít, hogy milyen hamar viszik el a termékeid. Ha inventory helyet akarsz felszabadítani, akkor minimális áron adj el felesleges dolgokat, ha pénz kell, akkor maximális áron adj mindent, nekem még nem volt olyan hogy egy napnál több ideig ne vittek el volna valamit.

    Építőanyagok: végigmenni a karaktereken, megnézni, hogy adnak e olyat ami neked kell, város karbantartása (padok, kukák, kátyúk), ha sok pénzed van és el vagy keseredve akkor Global Market figyelése (ha rányomsz egy termékre, akkor bejön a játékos teljes dispensary-ja), utóbbit csak akkor ajánlom ha sok ideig egy helyben ragadsz építést illetően.

    Gyémánt: taskokra fókuszálás, cél a top 5% (nem nehéz).

    XP: fő sztori, delivery-k, karbantartás.

    Recept lista:

    Afghani + Skunk No 1 = Northern Lights
    Northern Lights + Chemdawg = Hindu Kush
    Northern Lights + Skunk No 1 = Chemdawg
    Hindu Kush + Chemdawg = Sour Diesel
    Hindu Kush + Sour Diesel = Haze
    Haze + Sour Diesel = G13 Haze
    G13 Haze + Chemdawg = Jack Herer

    [ Szerkesztve ]

    Üdv. Johnny

Új hozzászólás Aktív témák