Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jonnyjoker01

    veterán

    válasz icemad #35420 üzenetére

    Hát igen itt nagyon elcseszték, hogy nem figyeltek oda a licenszekre.

    Ami fura viszont nekem, hogy egyátalán miért is kéne ezzel foglalkozni, hiszen Nvidiának nincs saját áruháza, mint a stadiának, ha a programon belül megnyitsz egy játékot, akkor Origin/Steam satöbbin indul el, tehát már meglévő platformon meg kell venni a játékot.

    Én azt gyanítom, hogy ezek a stúdiók (Bethesda, Activison, Blizzard) pont a pénzéhes fajtából valók és azt akarják, hogy mégegyszer megvegye a felhasználó a játékot, vagy Nvidia adjon nekik %-ot az előfizetési díjból, ami szerintem rohadt nagy marhaság úgy nézve, hogy már kifizetted a játékot teljes áron, mint ahogy azt saját PC-n tennéd.

    Ez nem olyan mint a netflix, hogy jogot vásárolsz a játékokhoz, mert a felhasználók előfizetés után a free to play játékokon kívül semmi ingyenes tartalmat nem kapnak. Olyan mintha a netflixen akkor nézhetnéd a sorozatokat havidíjért, ha megvetted őket már amazonon, itunes-on vagy google playen stb...

    Volt is ebből meme a geforce now subredditben, Skyrimot megvetted már 9x mindenféle platformra, mégegyszer meg kell venni ha a felhőben is akarsz vele játszani:W:D

    [ Szerkesztve ]

    Üdv. Johnny

Új hozzászólás Aktív témák