Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • w333

    félisten

    válasz Aryon87 #21174 üzenetére

    Majd mindenképp beszámolok róla ... :))

    (#21175) leslien

    Megértelek ... HTC 10 egy brutálisan jó telefon, igaz hogy élőben még sehol nem fogtam de nagyon meggyőző minden tekintetben, hosszútávra a legjobb ! :K

    Én is ezt várom hátha megjelenik Telekomnál mert akkor kb. azonnal rendelném is meg, az S7 széria idén valahogy nekem nem igazán jött be (pedig nagyon jó telefon) :)

    Mi4 -t is csak azért mert gyárilag nyitott Bootloader, így kicsit kiélhetem a vágyaimat addig amíg nem jön valami olyan ami szinte minden tekintetben tökéletes pl. HTC 10 szolgáltatónál, de most már megvárom a szifon 7 felhozatalt és az új Nexus telefonokat, illetve ha kell várok a következő év csúcsszériára !

    De még az is lehet hogy annyira bejön a Mi4 hogy a köv. teló egy Mi5 lesz, persze kérdés hogy az erősebbik változat Kerámia hátlapos az is törik e mint a ropi ? mert ha igen akkor nem kell ! :D

    (#21176) Aryon87

    Fényszivárgás ? Nexus 5 -el is ilyen gondok voltak (ennyire nem figyelnek) :(

    Engem biztosan nagyon idegesíteni, azt is észreveszem ami nincs is ott !

    Hogy őszinte legyek az összes telefonjaim közül a legszebb kijelzője a G2 -nek volt ... na az tökéletes volt, olyan színei voltak mint egy Amoled kijelzőnek a fehér pedig hófehér és a feketéje is brutálisan jó volt !

    Ilyen kijelző nagyon ritka, Mi4 -nek hasonlóan szép kontrasztos a kijelzője illetve IPS ezért is volt nagyon vonzó számomra ! :K

    Itt van 1-2 kép róla ... Link, Link és Link !

    Nem véletlenül ilyen szép, a Sharp gyártja ! :C

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Új hozzászólás Aktív témák