Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • crok

    Topikgazda

    válasz Satyricon #39438 üzenetére

    Ja, kérem, akkor ott valami app kompatibilitási gond (is) lesz, nemcsak a kütyüvel van gond. Az az app leginkább a sajátmárkás ELM327-el akar menni. Az meg hogy ezt ajánlották: ha a többi is megy akkor olyan protokollt használ ami kb. bármelyik (jó, nyilván nem bármelyik) ELM327-el menni fog de minddel menni fog - de ugyanúgy.. úgy értem ugyanúgy el-el fogja dobni, ez szinte biztos. Semmivel nem jobb az EOBD Facile mint amiket eddig néztél. Kivéve a Torque (:

    Én így használom a Torque Pro-t, két készülékkel:

    Nem két perces meló és csak a Torque Pro-val működik. Minden egyes "kijelzőt" egyesével kell hozzáadni és pozícionálni. Ezen a display-en kb. 20 db van. Ha végzett vele az ember akkor el kell tűntetni a kijelzők "hátterét" vagyis a körvonalait, én erre egy Torque téma appot hsaználok (Dialworker néven de Play-en már nincs fent de meg tudom osztani ha kell), ebben van olyan téma amiben a kijelzőknek nincs körvonala és áttetsző mind.

    Esetleg megosztom a két telefonon használt profilt amit utána lehet importálni és utána már "csak" a telefon képernyőjéhez kell adaptálni a kijelzőket (úgy értem: helyére kell tenni őket mert nagyon hülyén van megírva az app ilyen szempontből és ugyan lehet importálni-exportálni de ha a kijelző mérete más (mert másik készülékre áll át az ember pl.) akkor szétesik/szétcsúszik vagy ha nagyobb a kijelző akkor összecsúszik).
    http://www.mediafire.com/file/xm8umi7xg6tmubm/Torque._dashboards.zip/file

    A belső memórián lesz tárolva a dash, a legegyszerűbb úgy megtalálni hogy exportálsz egyet és úgy szépen megcsinálja a könyvtárat ami a [belső memória]/.torque/dashboards lesz. Ez egy rejtett könyvtár (ponttal kezdődik a neve) így kapcsold be a rejtett elemek megjelenítését a telefonon az általad használt file-kezelőben és a letöltött -dash file-okat másold oda, a Torque-ot indítsd el és importáld be majd meglátod hogy melyiket könnyebb hozzáigazíani a saját készülékedhez.

    Ha nem pepecselnél vele akkor van más app amiben (ha nem is ilyen részetesen, de) hasonlóan meg lehet jelenítni sok adatot egy kijelzőn:

    OBD Fusion
    inCarDoc Pro
    ..vagy egyszerűbb de kiváló app még a Scanmaster

    Én ezeket megvettem, nekem megérte - és legalább kiválóan működnek. Ha debredeni vagy környéki vagy adok egy kütyüt kölcsön ami tutira jó hogy megnézd azzal hogy megy.

Új hozzászólás Aktív témák