Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz Keeperv85 #19371 üzenetére

    Miért ne tudnék? Mit is kellene tudjon a funkció?
    1.: Mágnes nélkül detektálni a fedél csukott/nyitott állapotát.
    Erre többféle módszer is van (pl. közelségérzékelő, esetleg más módszerrel kombinálva).
    2.: A gyári kihagyásával, alternatív lock.
    Csomó ilyen alkalmazás van. Régebben használtam C Locker pro -t. Abban még különböző üzemmódok (alap, zene, navi, stb.) szerint, különböző lockscreen konfigokat is be lehetett állítani. De, ha kell, akkor sztem egy egyedi locker -t is össze tudnék hozni. Szvsz. ezt is pipálhatjuk.
    3.: Egyedi widgetek megjelenítése méretezve, pozícionálva.
    Zooper -rel lehet egyedi widgeteket kreálni. A C Locker -ben pedig meg tudok jeleníteni widgeteket pozícionáltan. Ez is letudva.
    Marad a hívásfogadás kezelése, de sztem ez is megoldható. Véletlenül már sikerült blokkolnom a gyári hívásfogadó activity -t, úgyhogy szándékosan is menni fog. A kérdés az, hogy tudom -e az activity nélkül fogadni a hívást. Sztem igen. Próbálkozhatok pl. floating widgetként megjelenő, egyedi CALL gombbal. De szerencsére van egy dedikált kamera hardvergombom, amit átvariálhatok híváskezelőnek (volt már screenshot gomb, lámpakapcsolgató, de kameragombként tán még sosem használtam).
    Szóval, én megvalósíthatónak látom a gyári megoldás kiváltását egy bővített funkcionalitásúval.

Új hozzászólás Aktív témák