Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • instantwater

    addikt

    válasz Kornel #116609 üzenetére

    Nekem P8000 van egy pár hónapja.

    A kamerája átlagos.
    A súlya kicsit szokatlan egy műanyag telefonhoz képest, de itt már 5.5"os a kijelző, és az egész keret, és a belseje fémből van.
    A hátsó hangszóró lehetne picit hangosabb, de ezt rootolás után MobileUncle toolssal lehet korrigálni.
    A doboza kicsit olyan mint a céllövöldében a 3 pálcás dolgok.

    Ezeken az apróságokon kívűl maximálisan pozitív a tapasztalatom vele.
    A megjelenése elegáns, dizájnos.
    A kijelző nagy és jó minőségű (szép képe van, nagy a felbontás).
    GPS veszettgyorsan kb 3 mp alatt talál jelet. (emlékszem még a 4 magos 6589 nek eltartott egy kis ideig mire jelet talált, a2 magos MTK-król pedig inkább ne is beszéljünk, mert ott perceket kellett esőtáncot járni mire megtalálta a pozíciót).
    A rendszer fürge. Nekem van rajta kb 50 app (lehet pakolni rá bármit, 16 giga belső tárhely és a 3 giga RAM nagyon sokmindent elbír), és most kezdem csak érezni, hogy az újraindulás után kicsit gondolkozik az első néhány percben.
    Mindezek mellé 2-3 naponta kell csak tölteni, de a facebook mániásoknak is kihúzna 2 napot.
    A home gomb alatt rejtőző kék notiledet nagyon szeretem benne. Praktikus helyre rakták, és dizájnos is.
    A töltője is ugyanolyan jó minőségű mint maga a készülék.

    Először kicsit furcsa volt a nagy 5.5 col az 5 colos Lenovo P780 után, és a súlya is jóval több, de már megszoktam, és már az 5" kicsi nekem :D
    Hát ide is eljutottam :D

    Az elephone nem a kici-occó kínai márka, hanem versenyképes tudást, jó anyagminőséget kínálnak és mindezek mellett mérföldekre otthagyva árban az ismert márkákat.

    A családban van 2 P8000 és egy sima P6000. Mindegyik kifogástalanul üzemel. (Oké, a P6000 en van egy kis akku szint kijelzési pontatlanság, de valószínűleg ROM frissítéssel megoldható)
    Én maximálisan ajánlom ezt a márkát.
    Vannak apróbb dolgok, de nem olyan mint némelyik kínainál, hogy bugos a ROM, akad, megbízhatatlan, lemerül, stb...

Új hozzászólás Aktív témák