Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Moszuke

    csendes tag

    sziasztok!

    leszögezném, hogy gyökér vagyok ezekhez. nem értek hozzá.

    Az lenne a kérdésem, hogy régóta ügyködöm a beépített képernyő feloldó lecserélésén. (nem tetszik)
    most hadd ne mondjam hány magic unlock, slide to unlock és egyéb csodákkal futottam össze eddig.
    viszont 1 valami furcsa volt mindegyikben.
    a rendszer szerint mindegyik kb 15-25mb ramot evett meg "futás" közben.
    (ez kb 1 viber, vagy 1 launcherrel vetekedő érték)
    ez normális? nem sok?
    az az 1 baj, hogy a beépített unlockernek nem látom, hogy mennyit eszik ezért nincs viszonyítási alapom.

    valaki aki jobban benne van ezekben megtudná mondani, hogy 1 "gyári" screen unlocker és 1 mezei, semmi csili-vili google playről leszedett között "fogyasztás"ban van-e különbség? mennyit "fogyaszt" a gyári unlocker?
    nem szeretném a telefon stabilitását minimális kényelemért beáldozni:S és ez a 15-20körüli érték soknak tűnik, a laikus fejemnek.

    [ Szerkesztve ]

    { bonus2 bAddRace,RC_NonBoss,5; bonus2 bAddRace,RC_Boss,5; bonus bMatkRate,5; },{},{}

  • Moszuke

    csendes tag

    sziasztok, ismét én.
    köszönöm a fentebb, záróképernyős gondomra a válaszokat. most 1 újabb hóbort jött rám.

    valamilyen screen locker widget beszerezés!:)

    nos valami ilyet keresek. google playen van 30Kb-2Mb-ig telepítő méretű, itt nyilván a csili-vili dolgok miatt.

    viszont ti milyet használtok? melyik eszi a legkevesebbet? én eddig 3at próbáltam ki, abból 2 teljesítette az alacsony elvárásaimat. az egyik 6 a másik 4,5megát eszik.(20-30Kb telepítő)
    (screen off, turn off screen)
    tudom-tudom zsidó vagyok, hogy ennyire számolom a memórát.. de hát hátha van olyan ami 1et eszik.. vagy felet!?:DD
    ötletek srácok?:)

    [ Szerkesztve ]

    { bonus2 bAddRace,RC_NonBoss,5; bonus2 bAddRace,RC_Boss,5; bonus bMatkRate,5; },{},{}

  • Moszuke

    csendes tag

    válasz Tyer #21737 üzenetére

    https://play.google.com/store/apps/details?id=turn.off.the.lights

    turn of the screen a neve annak amelyik nem 100%os. miután rányomok, újból feléled a képernyő de már lockolva. aztán ha nem nyúlok hozzá akkor elalszik.

    (egy THE a különbség a kettő között. 3t próbáltam mint mondtam fentebb)

    [ Szerkesztve ]

    { bonus2 bAddRace,RC_NonBoss,5; bonus2 bAddRace,RC_Boss,5; bonus bMatkRate,5; },{},{}

  • Moszuke

    csendes tag

    az hogy van, hogy fut 1 program és sehol sincs "nyoma"?
    leszedtem 1 ilyen OS monitor nevű cuccot az se mutatja. alkalmazások kezelése menünél sincs.

    { bonus2 bAddRace,RC_NonBoss,5; bonus2 bAddRace,RC_Boss,5; bonus bMatkRate,5; },{},{}

  • Moszuke

    csendes tag

    sziasztok.
    y300nál (azt hiszem 4.*.* os android van rajta) amikor lehúzom a felső értesítési panelt, ugye ott vannak, hogy bluetooth, rezgő, akármi. és a jobb felső sarokban (picike ikon) egészen tegnapig 3db szagatot vonal szerű jel volt aminek nyomására megnyílt a közelben érzékelt wifi kapcsolatok kijelzése.
    most 1 fogaskerék ikon van és a beállítások jelenik meg. (tegnap próbálgattam vagy 5launchert melyik tetszetős nekem, gondolom azok buherálták)

    az édekelne, hogy hogyan, hol, miként lehet az értesítési panel jobb felső sarokban lévő pici ikont változtatni, hogy hova "mutasson" (azt hiszem JB android)

    [ Szerkesztve ]

    { bonus2 bAddRace,RC_NonBoss,5; bonus2 bAddRace,RC_Boss,5; bonus bMatkRate,5; },{},{}

  • Moszuke

    csendes tag

    uh két problémám lenne:

    error creating notification:
    java.util.ConcurrentModificationException null

    1 ilyen hiba üzenet égett bele a képernyő aljába. (google nem akar a barátom lenni)
    (játék, kép, kezdőképernyő és még a lock screenn-él is.. mindenhol ott ragadt)

    a hiba előtt ez volt:
    unistalláltam 1 voip talkra alkalmas progit (tango), újraindítottam a telót.
    pinkód, OK
    bootol
    bootolás közben a
    [kakaotalk]
    nevű progin keresztül kaptam üzenetet, aminek 1 viberhez hasonló kis ablak mutatja, ha írtak. (view/close) és ekkor jelent meg a fent említett csoda. (igen a kakaotalk is ilyen chaetelős hívós csoda, utóbbi 1 napban teszteltem vagy 7et)
    újabb újraindítás után eltűnt, de jövőben szeretném magam megkímélni ezektől. mi lehet a probléma? (lehet, hogy épp bootolás közben írtak és emiatt volt valami gáz?) widgetek se töltöttek még be rendesen, szenvedett épp a gép)

    a második problémára talán rájöttetek magatoktól.
    tegnap kb 5-7 chat és hívásra alkalmas progit teszteltem (line, viber, kakaotalk, tango, FB messenger, meg még vmi random névtelenek)
    és délutántájt működött a kakaotalk. tökéletesen. estig még kipróbáltuk a többit is. többek közt a FB mesenger érdekelt, hogy milyenre sikerült nekik. és azóta nem halljuk egymást a kako talkkal, amióta a többi 3-4db-t kipróbáltuk, majd nem jött be, szar volt, lassú volt egyéb okok miatt törlésre kerültek.

    meglehet az, hogy a fent említett a programok bezavarnak egymásnak? (fel- le tétel, tesztelgetések) hiszen semmilyen más változás nem állt be a telefonoknál azóta. csak ezeket a progikat teszteltük/töröltük.
    (automata frissítés mindkét telón kivan lőve.) (2db huawei y300-ról van szó)

    csak arra tudok gondolni, mint ami a pc-n is van. amikor az ember feltesz 8db videó lejátszót, leszeded az egyiket, letörli a kodeket és a maradék 7 is meghal. vmi ilyenre tudok csak gondolni:-/
    ötlet valakinek?:)
    bocsi hogy hosszú lett:) sziasztok

    { bonus2 bAddRace,RC_NonBoss,5; bonus2 bAddRace,RC_Boss,5; bonus bMatkRate,5; },{},{}

Új hozzászólás Aktív témák