Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sargarigo765

    újonc

    Sziasztok!

    A véleményetekre lennék kíváncsi! Kinéztem két gépet, az egyik egy "Concorde Rokee c" típus, a másik pedig egy "DPS iq7".
    Árban ugyanott vannak. Megnyomkodtam őket, döccenés nélkül mentek (nyilván mélyebben nem tudtam belemenni a boltban) azok a dolgok, amik alapból rajtuk volt.

    A rokee-ról találtam tesztet, ahol nagyon tetszett a tesztelőnek, ez mindenképpen mellette szól. Az akkuja is elég erősnek tűnik, és ahogy olvastam nem is nagyon melegszik.

    A dps a nyers adatokat tekintve jobbnak tűnik (core4 vs core2), ámde tesztet nem találtam, és az akkut sem tudom hogy mekkora. Cserébe állítólag melegszik, ami nem tudom mit jelent a másikhoz képest.

    Szóval ha valakinek volt már a kezében ilyen kütyü, akkor szeretném ha szólna hozzá :)

    Elsősorban olvasásra használnám (ehhez bármelyik jó),
    utána filmnézésre, de wifiről (itt már nem tudom melyik erősebb),
    nyilván játék is, de az csak a harmadik helyen.

    Természetesen az optimumot keresem ezért az árért, de ha van más trónkövetelő, azt is szívesen meghallgatom!

    Köszönöm segítségeteket!

  • Sargarigo765

    újonc

    válasz Richee11 #53159 üzenetére

    Elég nyomorult oldalt sikerült linkelned, talán a gyártói többet mond :)
    [link]
    A gépet amúgy nem ismerem, de a felbontása elég megnyerő.

    Itt a spec amúgy:

    Hardware
    Processor (CPU) Cortex A7 quad core, 1 GHz
    RAM 1 GB (DDR3)
    Memory 8 GB*
    Graphic Unit (GPU) PowerVR™ SGX 544 MP2 (2 cores, 8 threads)
    Display type Capacitive HD screen,IPS, 5-Point-Multitouch
    Display size 17.7 cm (7")
    Screen resolution 1280 x 800 Pixel
    Camera Rear: 2.0 MP, Front: 0.3 MP
    Interface 1 x Micro-USB 2.0 connector (female), Bluetooth® , Camera, Card reader, Micro HDMI connector (female), Microphone, Stereo Audio out, WiFi
    Card reader (supported card formats) microSD , microSDHC (max. 64 GB)
    G-Sensor Yes
    Dimensions (W x H x D) 190 mm x 116 mm x 8,9 mm
    Weight approx. 290 g (only the device without accessories)
    Type of housing Aluminum , Plastic
    Color White
    Record and playback
    Gaming 3D games, Classic games, G-Sensor games, Touch games
    Playable video formats MPEG-4.10 H.264/AVC (MP@L4.1, HP@L4.0) , MPEG-4.2 SP/ASP (e.g. Xvid up to 1080p) , WMV HD/VC-1 , Additional format support through plugins or applications
    Video container formats AVI , MKV , MOV , Additional format support through plugins or applications
    Supported picture formats BMP , GIF , JPEG , PNG , Additional format support through plugins or applications
    Playable audio formats AAC, FLAC , MP3 , OGG , WAV , Additional format support through plugins or applications
    Max. video-resolution 2160 p
    Aspect ratio 16:10
    Internet connection
    WiFi IEEE 802.11b/g/n
    Other characteristics
    Operating system Android™ 4.2 (Jelly Bean)
    Software Access to thousands of applications
    Power supply Lithium-polymer battery
    Maximum operating time Approx. 5.5 h (WiFi off), Approx. 5 h (WiFi on), Standby (approx. 4 days)
    Charging time Approx. 4 hours
    Charge by Micro-USB port
    Languages Multilanguage support by Android™ OS 4.2
    Package contents SurfTab® xiron 7.0 HD, Hi-Speed USB 2.0 cable (USB-A / Micro-USB), Hi-Speed USB 2.0 Host-Adaptercable (Micro-USB / USB-A (female)), Power supply (100 V - 240 V), Cleaning cloth, Operating instructions




    Memory card not included in the delivery.
    We reserve the right to make changes and corrections.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák