Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csatahajós

    senior tag

    válasz ViiiiktorOC #3939 üzenetére

    Wattot nem tudok neked mondani pontosan, de amig megvolt az 5970-em addig vízzel simán megküldtem neki az 1.3V-ot GPU-nként és ment is szépen az órajel is fel (GPU-n 1000 körül volt a vége, a RAM az nem nagyon ment), soha semmi gond nem volt vele a hő vagy melegedés miatt. Víz alatt alap órajeleken idle-ben 26-28 fokos volt a GPU és Furmark alatt is megállt bőven 40 fok környékén. Pero kolléga még 1.4-et is adott neki és ha jól dereng az alap vcore az olyan 1.15V körül volt. Azért azt tudni kell hogy egy Phobya 480-as radira volt kötve egy EK Nickel+Acetal full cover blokkal, DDC-T+ pumpával, tehát léggel ezek elérhetetlenek lettek volna anélkül hogy a kártya el ne olvadjon kb.
    (A végén egy BIOS frissítésbe halt bele egyébként, mert viszont induláskor coldbugzott a kártya ezerrel és pár hónap után meguntam hogy furmarkkal kellett indítani a gépet...)

    Hiányzik is egyébként az a nagy disznó, de gariban kaptam helyette két 6870-et ami olyan 10%-kal megveri, dx11-ben még talán többel is, így maradtam ennél és nincs cold bug sem.

    Szerk.: azt nem tudom, hogy mennyit bír a PCI-E 2.0 gyakorlatban, de az eredmények egy MSI 790FX GD70ben és egy Asus Crosshair IV Formulában születtek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák