Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yany

    addikt

    válasz lezso6 #34361 üzenetére

    lezso6: a szakértelem hiányával kapcsolatos gondolatmenetedre ugyanazt tudom neked mondani, amit fent hosszasan taglaltam is: tessék picit olvasni a témában, mert ha azt gondolod, hogy szakértelem nélkül is ugyanúgy tudsz bányászni, mint okosan, akkor tájékozatlan vagy, ráadásul a kapzsiságra utaló jeleket is légvárra építetted, ugyanis az "ingyen pénz" kicsit durva, mikor elég komoly összegeket és időt kell áldozni rá. Én is tudok varrni/szabni, de azért a ruhámat mégiscsak egy szabóval csináltatnám meg.

    #34362

    "Semmiből" --> ez honnan jön? Mi az, hogy semmiből? Minden épeszű üzleti modell a minél kisebb befektetési igény mellett minél hosszabb távon minél nagyobb profit elérését tűzi ki célul. A semmi pedig egy olyan ökoszisztéma támogatását jelenti, ami néhány lépcsőnyi evolúciós fázist követően legyalulja az ortodox pénzügyi világ idomulni nem képes szereplőit. Nem kell egyetértened, de ez a "Semmi" meg "érték teremtésének hiánya" kifejezések pusztán ismereteid foghíjasságát jelzik. Nem tudom ennél egyértelműbben mondani, hogy közben ne sértselek meg (mert tényleg nem szándékom): olvass kérlek, nagyon jó anyagok vannak már a témában. Ennek a "Semmi"-nek az erőltetése nem vezet sehova.

    [ Szerkesztve ]

    Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

Új hozzászólás Aktív témák