Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TESCO-Zsömle

    félisten

    válasz gbors #32909 üzenetére

    Én arra próbáltam korábban rávilágítani, hogy itt nincs megbízható forrás. Az összes áremelésről szóló pletyka/állítás kereskedőktől jött. Eddig két forrást szellőztetett meg a sajtó, az egyikk az a Gibbo volt, aki jó pár bullshitet letolt már a csövön, hogy felverje a Vega keresletét, a másik egy olyan bolt számlája, ami hirhedten drágán ad mindent mindenkinek.

    Én legalább egy hiteles OCUK/Newegg számlát szeretnék látni, hogy mennyiért kapják darabját, de ilyet nem fogunk, mert nyilván súlyos üzleti titok. Amíg ez nem történik meg, addig minden szentnek maga felé nyúlik a keze, attól, hogy a kereskedők vannak többen még nem biztos, hogy ők mondanak igazat.

    És az se növeli a hitelességüket, hogy a nagy bányászlázban szemrebbenés nélkül vágtak rá egy 100-ast a garantáltan MSRP-n vásárolt RX500-asokra...

    Sub-Dungeoneer lvl -57

  • #45997568

    törölt tag

    válasz gbors #32909 üzenetére

    Ugy latom tenyleg gondok vannak arra fele :U

    Jossz azal hogy AMD emeli az arakat, hozol egy nem hivatalos forrast amire en megmutatom az AMD altal kiadott hivatalos arakat. Erre azzal replikazol hogy azok biztos csak a mezitlabas kartyakra vonatkoznak, nem a pack-okra amik dragabbak, ezt is megcafolom, forrassal, neked meg nem sikerult az allitasodat alatamasztani hivatalos forrassal csak a szomagia megy. :U

    Ebbol en azt latom hogy legbol kapott elmeleteket probalsz meg tenykent beallitani, de a tenyek elfogadasa es a hivatalos forrasok mar smafu. Ok, eddig sem volt sok hitel az irasaidban, most eluszott vegleg :K

    Megbocsatok :DDD

    - 699$-os MSRP kartya (ami ofc afa mentes az USA-ban, leven allamonkent kulonbozo az afa) 681$-ert nem is rossz, meg el is hoztak ingyen, kocsog AMD :DDD

    (#32913) Abu85: nem olvas cikkeket vagy nem erti, mind1.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák