Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KillerKollar

    őstag

    válasz Malibutomi #15646 üzenetére

    Alulra jó lenne,csak a táp miatt nem fogom tudni odacsavarozni szerintem,nagyon közel van hozzá,kétséges hogy odafér-e egyáltalán,pedig az volna a legoptimálisabb megoldás.Legfelülre biztos nem tudom,ott egy bazinagy venti van,nem 120mm-es,csak azt a hátsót lehetne lekapni,de azért mondtam hogy ha meg lehet oldani anélkül hogy le kelljen szedni bármelyik ventit akkor azt a megoldást preferálnám.Szóval ha nem tudom odacsavarozni azt is lehet hogy simán lerakom oda ahogy elfér és csókolom?Mármint persze nem a csavartól kapja az áramot :DD Értem én hogy menni fog akkor is csak nemtudom bármikor elmozdítom vagy félretolom ha takarítani kell alatta,akármi akkor ott jobbra balra bukdácsol,meg ugye nem pont a padlón van mert vannak kerekek a gépház alján de csak pár centi van a padló és a hűtés között lehet hogy ott jobban is melegszik.Itt amúgy mindegy hogy merre néz a ventillátor gondolom mert csak a vizet hűti szóval nem fújja ki a levegőt sehova a másik oldalon.Ezért is mondtam hogy nem akarnám levenni a másik ventit mert az viszont hűti a gép többi részét.

    guftabi96: Fogalmam sincs miért így rakták de nem én dobtam össze amúgy,egyszer behalt a fél gép egy villám miatt és ki lett cserélve alaplap táp proci vga aztán összedobták a szervízben,azóta így van.

    [ Szerkesztve ]

  • Menthirist

    veterán

    válasz Malibutomi #15646 üzenetére

    én épp azon gondolkodtam hogy csak előre kellene berakni, mert ugyan oké hogy van elég hely az Ashura Shadow és a hátsó fal között a radinak, de csak nem kellene a proci meleg levegőjét ráfújni a vga-ra.

    Illetve valahol olvastam olyat, hogy célszerű a pumpa kimenetét a túloldal kimenete felé helyezni. Ebben van valami? Mármint zárt rendszer, elvileg levegő nélkül, tehát áramoltatni nem kellene különösebben másnak lennie. Ugyanakkor ha pl a pumpa a kártyán van, akkor a ventit nem előre hanem alulra kellene tenni (megkapja az elöl bejövő hideg levegőt), viszont ha a kártya felé kell, akkor marad vagy a proci mögötti hely, vagy az elől lévő 2x140-es venti felső része.

    Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Új hozzászólás Aktív témák