Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz PuMbA #15361 üzenetére

    Hmm, erről annyit, hogy az elmúlt 10 évben nekem már csak asrock lapjaim voltak, gigabyte, msi, asus és társai mind mind kilőve, persze azóta fejlődhettek, de amíg ezzel a gyártóval sosem volt gondom, miért is váltanék? Sőt, az inteles vonalon most is ott a H110M, H370M, H410M, Q1900B itx lapok, a h370-est tegap kaptam ki a gépházból, előtte egy röccenés nélkül mindvégig hibátlanul teljesített. Utóbbiból volt a kezem között 6-7 is, van, ahol a mai napig az megy, amit még 2012 körül beraktam, sosincs kikapcsolva, nálam is megy, d eitt már csak napi 15 percet, szóval az én személyes tapasztalatom szerint mind teszi szépen a dolgát, és nem is olvastam, halllottma semmi olyan infót, hogy bármi miatt nem ajánlottak lennének. Még meg is lepődtem ezen a bios frissítés dolgon, mert hogy azokon mindegyikben ott van az online bios frissítés lehetősége, azaz bios szinten fellép a netre, a saját szerverre, és lekéri a legfrissebb biost, frissít, restart, és kész. SOHA nem volt egyikkel se baj, pláne azért, mert úgy tudom, a bios frissítésekkel, mivel eleve dupla hely van, ha az egyiket félrefrissítenéd, a másikról akkor is indul.

    Ajánlott vagy sem, engem a tények meggyőztek.

    AMúgy a kérdéses mondatban szó nincs ajánlásról. Azt írja requires, azaz magyarul szükséges, ha ajánlkaná, akkor recommend lenne ott.

    To support Ryzen 5000 G-series processors, it requires to update the BIOS with Matisse, Renoir or Vermeer CPU

    Mindegy, már túl vagyunk rajta. :D

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák