Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz kisza25 #36718 üzenetére

    ha megkérlek, csinálsz róla egy ps-t? komolyan mondom, semmi olyat nem látok, ott sem :R

    bobalazs
    de nem száltt el :N
    furmark szerint stabil, én kérem szépen ha csinálok valamit vagy jól vagy sehogy :d mindig mázlim volt az oc-val, cpu-ból is voltak olyan példányaim amiket más 100-ból se tudott kiválogatni, én pedig nem válogattam soha őket
    valószjnűleg pont azért van mázlim mert egyáltalán nem érdekel, nekem ez jár és kész ((( : d
    alapfeszt majd ki kell sakkoznom pontosan mennyi, valaki mondta ha wattman elindul mindennek több feszt ad bug miatt, de nem sokat foglalkoztam még a géppel

    Beretvás
    megnézem, nem foglalkoztam még a 10-zel, ez direkt dedikáltan a desktopra ment, notebokon 7 van, desktopra is a forza miatt ( :

    Porcica
    mindenképp nézd meg, tesztekben brutális zabákról számoltak be, durva oc-s kártya a nitro, valószínűleg bőven túlfeszülve, nem csoda h nem tudja kordában tartani a hűtése
    nálam az 570 1350/8000mhz-en 70 fok alatt 1600-os ventivel furmark alatt, és valszeg ez még koránt sem a vége, ez pedig csak egy kis itx kártya

    syberia
    ezt lefuttatom én is :)

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák