Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lacus83

    senior tag

    válasz füles_ #22252 üzenetére

    Így van a tiéd is vastagon fogott de másoké pedig már vicc kategória.
    Elvetemült ötlet és vastagon lehúzás egy új korában 70k ért vett kártyát 110-120 ezerért felrakni.
    Persze aki ennyiért megveszi az meg is érdemli.
    Tudjátok kicsit erős a kontraszt, mivel aki kártyát szeretne venni nem kap és szidja a bányászokat, az is akinek van, de mégis beáll a sorba és felrakja a kártyáját irreálisan drágán.
    Persze biztos van pénz ebben, de egy 70+k számlás garancia papíros kártyát 1,5 áron megvenni... Nah de Nah meg nézném az arcát azoknak (majd később) , akik most nem tudnak várni és új Rx 580 akat lehet majd kapni 80 ért. De annak még jobban aki most vesz 470 4Gbt 90-100 ért.
    Lassan ezzel a gusztustalansággal már nem tudok azonosulni sem együtt élni és elhagyom ezt a topikot.
    Aztán mindenki úgy Offolja szét ezt a topikot hogy öröm lesz nézni.
    Engem is kellemetlenül érint hogy már nem a játék örömtől hangos a topik hanem a banyászattól, minden napos már ez. Én nem erre szerződtem, mindennapos szankcionálásra pedig se időm se energiám.

    :R

    [ Szerkesztve ]

    MSI B460 Tomahawk,I5 10400F Box,G.Skill Tident Z 2X8 Gb 3000Mhz RGB,Corsair H110i GT,Cooler Master Case,Samsung 860 Evo 256GB ,Toshiba P300 3TB,Focus+ 850W Gold,ASUS ProArt 4060 OC,LG 27GL850B

Új hozzászólás Aktív témák