Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dauerstage

    tag

    válasz arcszesz #5934 üzenetére

    Köszöntem a segítséget. Ezt a letiltást nem is tudtam hogy van. Na akkor beállítom a stage5-öt maxnak. Bár én először piszkáltam bele vga-ba. Már úgy vagyok vele hogy megy ameddig megy, ha meghal akkor inkább veszek egy új 580/590-et, attól függ melyik lessz elérhető.

    "Sok hiba becsúszott, mindent haragból. Herótom van minden népszerű alaktól. A karmátok halandó, arogáns lélek. Elegánsan haltok, de gyarlóként éltek." Steve Antal

  • Pécsi gyerek

    addikt

    válasz arcszesz #5934 üzenetére

    Én is a napokban néztem meg, hogy mi újság.Elképedve láttam hogy 70-72 fokos a gigabyte Rx 460 oc 4 Gb-om,mert az új drivernál nálam alapból 33%-on megy a venti (lejjebb nem is engedi venni) kb forog vagy 800- at,terhelésnél is allig forog többet azt hiszem kb ezer körül. :W
    Amikor megvettem kb 2 éve és néztem hogy milyen hőfokok vannak, mennyi ventilátor fordulatszám mellett,hát nagyon nem ez volt.Terhelésnél szépen felment 1500-1800 ig is a fordulatszám,és kb 65 fokok voltak a maximumok.Most egyedi ventivezérléssel jó lett megint a hőfok.De nem vágom ezt az egész wattmant.33%-ról indúl a ventim,a fan stop alapból nem megy ilyenkor ha én szabályzom a venti fordulatot. :C De a poén hogy gondoltam (ha jól emlékszem 5 lépcsőben lehet állítani a ventit) beállitom 33-35-37-39-41% ra a ventiket hogy kicsit jobban forogjanak.Megnéztem utána 2200-2300- on forgott a venti ilyen kis plusz % után. :W A vége az lett hogy 33-37 között lett beállítva a venti,a 37% az 65 foknál kapcsol be,így nem megy 66 fok fölé,és max 1300 a fordulatszám a ventiknek.

    Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

Új hozzászólás Aktív témák