Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomeek1

    csendes tag

    Sziasztok!
    Lenne egy kis problémám.
    Van egy Asus r9 270x top2 videó kártyám
    ha gyári óra jelen hagyom , akkor minden hibátlan de a gyár mivel tuningolható videó kártyáról beszélünk szóval ügye a gyártó mellékelt hozzá egy ASUS GPU TWEAK nevezetű programot amit gondolom mindannyian ismertek.Na már most ezen húztam a gyári (memory clock) 5600ról 6000ig (gpu clock) ezt pedíg 1120ról 1200.
    Kinn asztalon nincsen semmilyen probléma de ahogy elkezdek játszani bejön egy piros halál (win 8.1) és újra indul a gép.
    Mondták , hogy mivel egy sima kolink mezei tápom volt , hogy 100% hogy ez lesz a baja.vártam egy kicsit de ma felidegesítettem magamat és elmentem vettem egyet 16 ért egy +80 as 550w Chieftec CTG-550-80P 550W tápegység benn a boltban direkt mondtam , hogy tuningolni szeretném a gépemet de ennyi pénzem lenne csak tápra ott előttem megnézték a videokártyát meg minden egyéb paraméterét a gépemnek és azt mondták , hogy 100% hogy jó lesz mondom fantasztikus , akkor kérem.Erre hazajöttem beleraktam a gépbe és láss csodát ugyan azt produkálja.Szerintetek a táp lenne továbbra is gyenge vagy én rontok el valamit?
    Egy kis segítség jól jönne!
    Köszönöm!
    (amd fx6300
    asus m5a97 r2.0
    asus r9 270x top2 2gb ddr5 256bit
    1tb hdd
    cooling master hydra 212 2db 12cm ventilátorral
    8gb ram)

    [ Módosította: radi8tor ]

  • tomeek1

    csendes tag

    Ne haragudjatok , akkor , hogy ide írtam de nem találom azt a topicot....
    Viszont idegesít , hogy nem megy :D

Új hozzászólás Aktív témák