Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz daveoff #27889 üzenetére

    Szó sincs ilyesmiről, én nem vagyok se az AMD mellett, se ellene fanságból. :U
    Ellenben azért azon érdemes elgondolkozni, hogy még a leginkább spórolósabb karikon, amiről már tényleg az utolsó kis fémlapot is lespórolták, miért nem tettek csak 1,5GB ramot, amivel azért szépet lehetett volna faragni az árból. :U Mégse merte egyik gyártó se bevállalni.
    Persze, az AB amit mutat, az nem szentírás, mivel több VRAM esetén olyan dolgokat is benntarthat a játék, amikre nincs feltétlen szükség. Ellenben a tapasztalatom az, hogy nem nagyon tartanak benn sokkal többet a játékok, mint amire feltétlen szükség lenne. :U

    (#27890) ÁdiBá: De te nem is Full-HD-ban játszol, hanem felette. :D Amennyire tudom, a FullHD+2X-es SSAA (amit használni szoktam, és amit épp még elbír általában a 7950-em) az terhelésben eléggé hasonló a te felbontásodon FXAA módhoz. Sajnos az a nagy felbontás mellett tényleg csak álom az SSAA a jelenlegi karikkal. :(

    (#27891) mcwolf79: Nem akarok illúzióromboló lenni, de egy textúrafelbontás parát enyhénszólva könnyebb megoldani, mint egy játékot megírni. :D
    Nekem csak az nem tetszik, hogy szar konzolportozod a játékot, amikor igenis hogy jó oka volt annak, hogy miért volt olyan magas a gépigénye. Más kérdés, hogy az egyszeri user nem látott a színfalak mögé, és ezért divat lett azt írni, amit írtál, de attól még ez nem igaz. Nem akarok itt a GTA4-ről OFF-olni sokadik alaklommal is, úgyhogy többet erre nem írok.

    A Skyrim-et nem ismerem, így nem tudok róla nyilatkozni. Az, hogy hi-res textúra pakk még nem sokat mond. :U A játék korából ítélve a hi-rest is úgy lőhették be, hogy elférjen 2GB-on, mert mindek adtak volna ki úgy egy pakkot, ha senki nem tud játszani vele? :D

    Én nem az AB-re hagyatkozok elsősorban, hanem arra, hogyha körülnézel, egyre több játék nem fér bele a 2GB-ba, CoH2, Max payne 3,mind kompromisszumokkal csak. (És ezek csak azok, amik hirtelen eszembe jutottak.)

    (#27892) ÁdiBá: Ennyi. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák