Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    válasz TechN7ne #41484 üzenetére

    100MHz-k vannak a kártyák közt ,semmiben sem különböznek egymástól csak órajelben...

    Ezt írtad, előtte meg nekiállsz kioktatni, hogy ostobaságokat írok le. Nálam is volt pár kártya, a környékemen is akadt pár. Neki akarsz állni kiokítani, közben leírsz egy efféle ostobaságot. Gratula, öngól.

    Fizikailag meg már tök mind1 hogy 2048 vagy 1792 mittomén számolóegység van bennük ,annyira pici a különbség hogy nem érzed meg játékokban

    Örülök, hogy próbálod mentegetni magad, de konkrétan azt írtad le, hogy csak az órajelben különböznek. Hülyeséget írtál le, és még csak be sem ismered. :U

    annyira pici a különbség hogy nem érzed meg játékokban ,az órajel növekedést azt viszont nagyon ,látványosat tud dobni a teljesítményen akár +50MHz többlet

    Ha már annyi kártyád volt a családból, akkor nézz meg egy XT-t mondjuk 1000Mhz-en, utána egy Pro-t 1050Mhz-en, azonos memória sebesség mellett. Melyik lesz gyorsabb? Súgok, nem a Pro - persze a sebességkülönbség nem lesz hatalmas, de akkor is látható, hogy mikor mi számít...

    Ezen kívül tegyük hozzá, hogy a 7970 esetében a memória is magasabb frekin jár alaphelyzetben (ha már belinkeltem, esetleg elolvashattad volna az anno készült tesztet), persze ez aztán a gyártóktól is függő lett.

    ennyi pénzért boltban 70k-ért sem tudtam venni jobb kártyát.

    Én 30e Ft-ért adtam el a 7950-est és 40e Ft-ért vettem R9 390-et. Nem vitás, hogy egyedi vétel volt, de akadnak ilyenek (ahogy anno beszéltük, hogy 35e Ft-ért is volt 7970).

    Részemről lezártam, személyeskedve belémszálltál, közben hülyeséget írtál le, amit nem ismersz be, ez a te lelki szegénységed... :U

    [ Szerkesztve ]

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák