Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cseneles

    őstag

    válasz TTomax #1551 üzenetére

    Szia!
    Nekem ASUS 7770DCu 1Gb Crossfire van, igazolni tudom hogy a gyorsulás 1 kártyához képest 80% minimum minden game-ben viszont van olyan is ahol szinte +100% :Y véleményem szerint most jelenleg az eggyik leg költséghatékonyabb megoldás FULL HD felbontásig :C persze ha kb 65K ért beszerzel 2 db kártyát :R 1920*1080p ben sok riogatás ellenére nemigen találkoztam vram limit be, ha igen akkor is kis szűrés visszavételre volt szükség :K és ment gond nélkül. Teljesítményük 7870 és 7950 közé tehető, jó tuning potenciál kis fogyasztásért cserébe :DD

    [ Szerkesztve ]

    Runco VX22i-CineGlide prism, Hivilux 2.35:1 gain 1.2, Emotiva XMC-1, XPA5 Gen1, Wharfedale EVO 4.4-CS-4.2, 2 Dayton Audio Ultimax 12-22 DIY, 2 Definityve Technology IW13, Behringern NX4-6000

  • válasz TTomax #1551 üzenetére

    Én olyat nem mondtam hogy pontosan mér az MSi AB (vagy akár GPU-Z) a vram használatot de valamennyire pontos mert pl 5850 esemnél ha úgy állítom a beállításokat hogy 900.mega feletti értéket jelezzen akkor bizony elég sokszor tapasztalok belassulást játék alatt ha viszont picit visszább veszem hogy 800.mega körül jelezze akkor viszont nem fordul elő be lassulás, tehát valahol mégis csak jól mér mert akkor lassul be a játék ha kezd elfogyni a vram! De most nem is ez volt a téma hanem az hogy Full-HD ra és ha nem akar az ember kompromisszumot kötni a beállításokban akkor semmiképp nem elég a 1.g vRam de ezt már te is mondtad tehát eggyet értünk! :K És ha már kiadok ~80.e ret VGA ne kelljen kompromisszumot kötnöm inkább 1.db erősebb VGA mint 2 -ő gyenge fele annyi ram -al!

    Kolléga amit belinkelt TPU -s BF3 tesztet CF -ről ott nem tudni milyen beállításon teszteltek mivel csak annyi van írva hogy 1920 x 1200, 4x Anti-aliasing. Typical widescreen resolution for large displays (22" - 26"). Very good looking driver graphics settings. ebből semmi nem derül ki hogy milyen beállításom futott a BF3 teszt :O gyanítom ha ilyen beállítással teszteltek volna ahogy az én képemen szerepel dobott volna egy hátast a 7770.CF :K

    BF3 ról még annyi én úgy tudtam a Field of View jelenti a látó távolságot mert elvileg azt jelenti :DD És még annyi most nem volt szó BF3 multiról sem tehát olyat sem állítottam!

    #1555 NewmanHD nagyon egyszerű a magyarázat gigabyte annyira lesüllyedt az elmúlt 3-4.évben hogy kutyának sem kell ezzel próbálja vissza csalogatni a vevő táborát hogy 3.év garit ad és még így is ő adja a legolcsóbban az ipari hulladékát! :K

    gbors kolléga pedig jól mondja Sapphire azért ad csak 2.év garit hogy olcsóbban tudja adni a kártyáit Nem tudom neked melyik lenne jobb tegyük fel veszel egy 7770 Vapor-X et 3.év garival 46.ért, vagy ugyan ezt 2.év garival 42.ért! Én biztosan a 2.év garit választanám Mond meg őszintén mikor tart meg az ember 3.évig egy VGA -t? mert másképp nincs értelme a 3.év garinak csak az hogy 2.év múlva jobb áron tudod eladni mert van még rá 1 év gari de nem hinném hogy te 2.év múlva mondjuk 4000.el drágábban elfogod tudni adni a 7770 -ed mint amire már nincs gari tehát ebből a szempontból sincs értelme a +1.évnek, és abból se hogy a vga pont a 2 és 3.év közözz fog beszarni mert ha elment hibátlanul 2 évig akkor elmegy 3 at is! 3,5-4.éves korában meg már nem tökmindegy úgyis lejárt a 3.év gari is!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák